15.01.2021, 08:10 Wersja do druku

Warszawa/Łódź. Premiera "Piotrusia Pana" online

Instytut Teatralny i Teatr Pinokio zapraszają 15 stycznia na premierę online spektaklu "Piotruś Pan" w reż. Konrada Dworakowskiego w namiocie cyrkowym.

fot. Ha-Wa / mat. organizatora

Uprzedzamy jednak, że chłopiec z Nibylandii może nie pozwolić Wam dorosnąć. Dzięki cyrkowej konwencji, widzowie wraz z aktorami, akrobatami i muzykami przeniosą się do krainy wiecznego dzieciństwa. W świecie latających wróżek i podniebnych pirackich pojedynków nie ma grawitacji, ograniczać może tylko własna wyobraźnia. Twórcy cyrkowo-muzycznego przedstawienia zastanawiają się, co w dzisiejszych czasach oznacza bycie dzieckiem i bycie dorosłym, a także badają relacje między dorosłością i dzieciństwem. Udowadniają również, że skłonność do fantazjowania jest w każdym z nas, niezależnie od wieku, że nigdy nie jest się zbyt dorosłym, by wziąć udział w fantastycznej przygodzie.

fot. Ha-Wa / mat. organizatora

Aby obejrzeć przedstawienie, wystarczy w piątek (15.01) o godz. 12:00 wejść na dowolny kanał:
- na stronę instytut-teatralny.pl: https://www.instytut-teatralny.pl/.../piotrus-pan-online...
- do serwisu GoOut.net: https://goout.net/pl/piotrus-pan/szadrer/
- oraz na nasze kanały w mediach społecznościowych – Facebook i YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=YUydeCLwcdw

Rejestracja będzie dostępna do końca weekendu (spektakl można obejrzeć bezpłatnie).

"Piotruś Pan" to koprodukcja Instytutu Teatralnego i Teatru Pinokio z Łodzi, która powstała w ramach sceny mobilnej programu "Lato w teatrze" ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Źródło:

Materiał własny

Tematy w toku