EN
18.08.2022, 09:51 Wersja do druku

Warszawa. Wrzesień z Teatrem ME/ST

We wrześniu odbędą się pokazy dwóch przedstawień z repertuaru Teatru ME/ST. Będą to „Plagi” - komediowy spektakl wciągający w wir zdarzeń współczesnego świata oraz „Plac Zabaw” z muzyką na żywo.

fot. mat. teatru

"Plac Zabaw" to spektakl z muzyką na żywo, która towarzyszy pięknej opowieści o nas samych. O ludziach, którzy bawią się na wielkim placu zabaw jakim jest świat.

Powtarzająca się fraza: "świat to wielki plac zabaw" w zestawieniu z sytuacjami, które wszyscy przeżyliśmy daje możliwość przyjrzenia się naszemu życiu z nowej perspektywy.

Ten spektakl to nasze, wspólne wspomnienie z placu zabaw, tego na którym byliśmy dziećmi i tego, na którym staliśmy się dorosłymi.

Akcja przeplatana jest utworami muzycznymi śpiewanymi przez Paulinę Sobiś oraz Jakuba Mieszałę. Różnorodność nastrojów i emocji sprawia, że czas się zatrzymuje a widzowie mają szansę wniknąć w sytuacje, głęboko odczuwając wszystko to co,  obserwują na scenie.

TEATR ME/ST stwarza przestrzeń sprzyjającą dobremu samopoczuciu, wywołuje błogi uśmiech, rozbawia i pozwala na wspólne odczuwanie tego,  co jest częścią życia każdego z nas.

TERMINY NAJBLIŻSZYCH POKAZÓW

9.09, g. 20.00

10.09, g. 17.00 i 19.30

11.09, g. 17.00 i 19.30

„PLAC ZABAW" - spektakl muzyczny  

więcej na: mestteatr.pl

Bilety dostępne na portalu e-wejściówki oraz: [email protected]

fot. mat. teatru

„PLAGI” – XXI wiek w komediowej pigułce!

Spektakl przeznaczony dla widzów, którzy mają dystans do siebie i świata albo chcą tego dystansu nabrać.

„PLAGI” to komediowa, lekka propozycja z chwytliwymi piosenkami, które zarażają energią.

Spektakl nie ma linearnej fabuły, jest zestawieniem sytuacji realistycznych, które nagle, bez ostrzeżenia przekraczają granice normalności.

Ale czy w dzisiejszych czasach, nie jesteśmy tego świadkami na co dzień?

Wokół nas dzieją się coraz dziwniejsze rzeczy, na które nie mamy wpływu i nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu się zaśmiać.

Twórcy „PLAG” dogłębnie analizując współczesne zjawiska stworzyli sceniczny świat, który błyskotliwie ocenia naszą kondycję na różnych poziomach życia.

Od smogu, przez uzależnienie od telefonów, fake newsy po diety wykluczające kolejne składniki.

Wir zdarzeń, tematów, świetna autorska muzyka, piosenki wpadające w ucho oraz mistrzowskie aktorstwo sprawią, że spektakl wciągnie widzów dając rozrywkę na najwyższym poziomie. 

TERMINY: 

17.09, g. 17.00, 19.00

18.09, g. 17.00 i 19.00

19.09, g. 19.30

20.09, g. 19.30

MIEJSCE: Pałac Zamoyskich ul. Foksal 2, Warszawa

KONTAKT: [email protected], 791 473 063

ZAKUP BILETÓW: portal e-wejściówki

CENY BILETÓW: seniorzy: 25 zł, bilet w ofercie przedsprzedaży od 42 zł, bilet w kasie: 60 zł

mestteatr.pl

Działalność teatru jest współfinansowana przez m.st. Warszawę w ramach projektu TEATR ME/ST w Pawilonie SARP - miejsce spotkań kulturalnych.

Źródło:

Materiał nadesłany