EN
23.11.2021, 11:27 Wersja do druku

Warszawa. Wojciech Grudziński finalizuje projekt "Studium ukłonu"

Wojciech Grudziński podsumowuje pierwszy etap pracy nad projektem STUDIUM UKŁONU, który przez ostatnie 12 miesięcy rozwijał w ramach stypendium artystycznego m.st. Warszawy. Na przełomie listopada i grudnia organizuje cykl spotkań w ramach finalizacji dotychczasowej pracy. Pierwsze wydarzenie odbędzie się 29 listopada (poniedziałek) w Warszawskiej Świetlicy Krytyki Politycznej Jasna 10 w godzinach 15.30-17.00. 

fot. mat. organizatora

warsztat x prezentacja

Podczas spotkania poprowadzę warsztat ruchowy nawiązujący do tematyki i zagadnień projektowych. PRZYZWOLENIE, AKCEPTACJA, UZNANIE x HIERARCHIA, ZALEŻNOŚĆ, OPRESJA. Podzielę się częścią materiałów zebranych w czasie pracy nad projektem oraz zaprezentuję rezultaty moich poszukiwań. 

nagranie

Chciałbym raz jeszcze nagrać Wasze ukłony. W związku z tym szukam osób chętnych do wzięcia udziału w nagraniu wideo, które jest częścią projektu STUDIUM UKŁONU. Realizacja nagrań poprzedzona będzie warsztatem i prezentacją. 

Ukłon to moment graniczny – to wciąż element gry, nadal grasz. Jest on podziękowaniem na scenie, by w sensie społecznym stać się figurą akceptacji i przyzwolenia. STUDIUM UKŁONU to roczne działanie skoncentrowane na analizie zjawiska ukłonu oraz jego choreograficznym i społecznym wymiarze.

Projekt jest realizowany w ramach stypendium artystycznego m.st. Warszawy.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt i zapisy: [email protected]

***

29 listopada/ 15.30-17.00

Warszawska Świetlica Krytyki Politycznej 

Jasna 10

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Źródło:

Materiał nadesłany