EN

11.09.2020, 13:11 Wersja do druku

Warszawa. Wkrótce premiera "The Show" na Scenie Relax

Na Scenie Relax w Warszawie 25 września odbędzie się premiera spektaklu muzyczno-tanecznego pt. "The Show" w reżyserii Konrada Bikowskiego. Wystąpią w nim, m.in.: Kasia Moś, Kasia Łaska, Asteya Dec i Michał Kaczmarek.

mat. teatru

"The Show to spektakl muzyczno-taneczny, jakiego dawno nie było. Będziemy mogli doświadczyć emocji, jakich niegdyś dostarczały na Manhattanie słynne Follies Florenza Ziegfelda. Bawiły publiczność różnorodnością utworów, występami pełnymi emocji śpiewaczek i fantastyczną choreografią" - napisała w informacji przesłanej PAP Anna Westfal ze Sceny Relax.

"Czworo wybitnych wokalistów, 18 tancerzy, Dżaga i największe światowe hity. Panie i Panowie, kurtyna w górę!" - napisano o spektaklu na stronie teatru.

W przedstawieniu wystąpią, m.in.: reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji w 2017 r., obdarzona soulowym głosem Kasia Moś, Kasia Łaska (wykonawczyni hitu "Mam tę moc" z bajki "Kraina lodu"), Asteya Dec i Michał Kaczmarek.

"Cała czwórka zaprezentuje w The Show swoje interpretacje hitów Beyonce, Stinga, Cher, Christiny Aguilery, Madonny i innych. Pojawią się też zaskakujące duety" - czytamy na stronie teatru.

Wokalistom towarzyszyć będą tancerki, które zaprezentują sambę, rumbę i salsę. "Nad całością czuwał będzie mistrz ceremonii - Mariusz Ząbkowski, czyli Dżaga" - wyjaśniono w zapowiedzi.

Reżyserem i choreografem przedstawienia jest Konrad Bikowski.

Premiera - 25 września o godz. 19 na Scenie Relax (ul. Złota 8). Kolejne przedstawienie zaplanowano 26 września br.

Źródło:

PAP

Wątki tematyczne