EN

24.02.2022, 15:05 Wersja do druku

Warszawa. Wielka rewia urodzinowa: Klub Komediowy ma 8 lat

4 marca o godz. 21.15 odbędzie się Wielka rewia urodzinowa z okazji 8 lat istnienia Klubu Komediowego.

fot. mat. Klubu Komediowego

Klub Komediowy ma 8 lat! Czyli o 7 więcej, niż ktokolwiek nam dawał! Sami sobie tyle nie dawaliśmy! No bo kto by pomyślał, że tyle wytrwamy… Tym bardziej nas cieszy, że osiągnęliśmy tę ósemkę, która – zmieniwszy pozycję z wertykalnej na horyzontalną (tzw. pozycja na zawianą ósemkę) – zamienia się w znak nieskończoności. To całkiem dobra wróżba! W związku z tym pragniemy wyprawić wielkie, wspaniałe, widowiskowe i wyborne przyjęcie urodzinowe, którego główną atrakcją będziemy MY! Na scenie! Nie oszukujmy się, w powszechnym przekonaniu Klub to „śmieszne takie, no stand-upy, kabarety…” (ewentualnie „jakiś wykład”). Ale Klub to coś znacznie więcej albo przeciwnie: zdecydowanie mniej. Dlatego z tej okazji przygotowaliśmy dla widzów to, co jest naszą piwniczną esencją: urodzinowe piosenki, skecze, scenki i wierszyki,, a i segmencik impro pojawi się na deser! 

Nie trzeba przynosić prezentów, można zostawić pieniądze na barze. Powiedzcie znajomym, których lubicie, i kupujcie bilety! 

Bilety: 130 zł

Bilety na spektakl można kupić:

online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP

stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w kasie Klubu Komediowego (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)

Więcej informacji: https://komediowy.pl/wydarzenie/wielka-rewia-urodzinowa-klub-komediowy-ma-8-lat/

Źródło:

Materiał nadesłany