EN

22.09.2022, 13:54 Wersja do druku

Warszawa. Wieczór komediowo-biznesowy w Klubie Komediowym

Na Q3 – ja i ty! Openspace’owe mity, freelancerskie wymówki, przetargowe fuck’upy w formie spektaklu z improwizowanymi korpo-piosenkami! Klub Komediowy i jego biznesowa odnoga Żart i Biznes zapraszają na wieczór komediowo biznesowy w którym zrobimy Q1 review w naszym wydaniu.

fot. mat. teatru

Po dłuższej przerwie powracamy z kolejnym odcinkiem gdzie komicy próbują coś mówić o biznesie. Spektakle improwizowane wymyślane na żywo na eventach, które garściami czerpią z openspace’owych mitów, freelancerskich wymówek i przetargowych fuck’upów. Pokażemy dlaczego trudne tematy z firmy najlepiej opowiadać poprzez spektakl komediowy oraz jak w niestandardowy sposób rozluźnić atmosferę w zespole.

Na wieczór będzie się składać spektakl z improwizowanymi piosenkami ze świata korporacji. Będziecie mogli nam podrzucać tytuły piosenek m.in.  co śpiewa księgowa przed końcem roku budżetowego?

Zagramy sceny do zebranych wcześniej briefów z Waszych firm.  Zobaczycie też sztukę prezentacji w zupełnie nowym wydaniu. Będziecie mogli również nam wysłać wcześniej Waszą prezentację z firmy  na adres [email protected] a my na tym wieczorze zaprezentujemy ją na żywo w zupełnie nowym i komediowym kontekście.  

Jako Klub Komediowy trzymamy się dewizy, że zobaczymy się po tym wieczorze na Twojej firmówce! Na Q3 ja i ty!

27.09 | wt | g. 19.00 | Klub Komediowy

Źródło:

Materiał nadesłany