23.09.2021, 16:59 Wersja do druku

Warszawa. Weekend w Klubie Komediowym

fot. mat. organizatora

Najbliższy weekend w Klubie Komediowym:

„Jesteś jak twoja matka”, czyli zdania, od których nie ma odwrotu | NOWOŚĆ 24.09 godz. 20.00 | Rakieta Klub |

Każda kłótnia, czy to między małżonkami, partnerami, czy przyjaciółmi, osiąga swój punkt wrzenia, który werbalizuje się w zdaniu typu „Jesteś jak twoja matka”. I wtedy dopiero się zaczyna…

Tego wieczoru i my zaczniemy spektakl od tych zdań-pocisków, i zobaczymy, czy rzeczywiście nie ma od nich odwrotu. Czy dociążą i zmącą atmosferę, czy wręcz przeciwnie –oczyszczą ją z dawno chowanych uraz.

Przebieg spektaklu będzie improwizowany, a wszystko, co dla was zagramy: dialogi, postaci i sytuacje, będą wymyślane na bieżąco przez komików i komiczki.

Bilety: 35 zł

Oglądałem, takie se – improrecenzje najnowszych seriali | PREMIERA 20.09 godz. 20.00 | Klub Komediowy |

Klub Komediowy zalogował się za friko na profil znajomych na Netflixie, po czym wziął darmowy dostęp na miesiąc w HBO GO – tylko po to, żeby wyjrzeć na chwilę z piwnicy przy placu Zbawiciela i powiedzieć z dumą: „Było bindżowane”.

Jako grupka odklejonych od rzeczywistości komików, hołdując przewrotnej zasadzie „nie znam się a wypowiem”, postanowiliśmy dać swój autorski komentarz i dopisek do nowości w świecie serialowym. Tego wieczoru:
- podsłuchamy spory krytyków z programu „Serialowy zawrót głowy”
- zobaczymy nieistniejące sceny z „Gry o tron” z – uwaga – smokiem wawelskim
- zastanowimy się, jakiej współczesnej pracy podjąłby się Wiedźmin (i dlaczego byłoby to w MPO)
- dowiemy się, czy Kuba ze „Ślepnąc od Świateł” to hologram
- tylko u nas: sneak peak z nowego sezonu „Stranger Things” –z polskim akcentem!

Podczas spektaklu pojawią się różne postaci, ze świata serialowych nowości. Drudzy reżyserzy, matka aktora i student drugiego roku filozofii, który napisał scenariusz serialu, ale go oszukano. Poznamy też brakujące sceny z ostatnich premier, postaramy się zainscenizować na nowo cliffhangery, a niektórym pozycjom damy łatkę #niepolecanko.

Nieodzowna w spektaklach impro publiczność pomoże nam dokonać wyboru, za które serialowe tytuły się zabierzemy. Czekamy na Wasze propozycje także na naszym profilu FB/KlubKomediowy!

Bilety: 35 zł

Żony Wilanowa 26.09 godz. 17.00 | Rakieta Klub

Maria Kazimiera Leszczyńska, Elizabeth Helen Milanowska i Aleksandra z Potockich Krzycka. Wściekle bogate i doskonale zrobione. Ze swoimi pieniędzmi i chirurgicznie doskonałą urodą mogłyby podbić świat, a przynajmniej tak im się wydaje. Niestety utknęły: w swoich małżeństwach (nieraz lekkomyślnie opatrzonych intercyzą), w swoich przestronnych rezydencjach przy ul. Królowej Marysieńki lub apartamentach w Zatoce Czerwonych Świń, a przede wszystkim – w Wilanowie.

Ich dni niewiele się od siebie różnią: poranny pilates, pieczenie tartaletek z kremem pâtissière i świeżymi malinami na spotkanie osiedlowego klubu książki, wizyta u manicurzystki. W weekendy – spacer po pobliskim kompleksie pałacowym, zakupy w Powsinie, msza w Świątyni Opatrzności Bożej. Rutyna nudą pogania…

Miało je Stepford, ma Hollywood, będzie miał i Wilanów. Żony swoich mężów: bogate, znudzone, osamotnione: Żony Wilanowa chcą od życia znacznie więcej!

Bilety: 35 zł

Źródło:

Materiał nadesłany