EN

28.09.2020, 12:58 Wersja do druku

Warszawa. W sobotę premiera w Teatrze WARSawy

Na dużej scenie stołecznego Teatru WARSawy 3 października odbędzie się premiera przedstawienia "Brak scenariusza na ośmiu aktorów”, który został przygotowany w ramach Społecznej Sceny Debiutów. To spektakl teatru impro, przygotowany pod opieką artystyczna Klubu Komediowego.

"Na dużej scenie Teatru WARSawy staną młodzi twórcy zaangażowani do projektu +Brak scenariusza na ośmiu aktorów+. Staną w jednym szeregu z ojcami założycielami Klubu Komediowego i doświadczonymi jego członkami - którzy mówią, że są wyjadaczami sceny impro" - czytamy w zapowiedzi spektaklu przesłanej PAP.

Jak wyjaśniono, "wieczór komedii improwizowanej złoży się na żywo - na oczach widowni Teatru WARSawy". "To ona zadecyduje o historii scenariusza" - podkreślono.

Opiekę artystyczną nad przedstawieniem sprawuje siedmioro członków Klubu Komediowego: Michał Sufin (założyciel Klubu Komediowego), Bartek Młynarski, Karolina Norkiewicz, Kinga Kosik-Burzyńska, Mateusz Lewandowski, Bartłomiej Magdziarz i Weronika Nockowska.

Wystąpią: Lucyna Nowowiejska-Hada, Aleksandra Lechocińska, Michalina Chłodzińska, Waleria Gorobets, Kamila Najduk, Daniel Zawada, Michał Tokarski i Karol Biskup.

Premiera - 3 października o godz. 20 w Teatrze WARSawy. Kolejne przedstawienie - 4 października br.

Źródło:

PAP