EN
19.11.2021, 14:05 Wersja do druku

Warszawa. "Tydzień, nie dłużej..." w Kwadracie - dodatkowy termin spektaklu w listopadzie

W związku z dużą popularnością i licznymi zapytaniami o bilety na „Tydzień, nie dłużej…”, spektakl zagramy dla Państwa również w piątek 26 listopada. Bilety na nowy termin są już dostępne w sprzedaży. W pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji i bardzo dynamicznym trójkącie Andrzej Nejman, Paweł Małaszyński, Anna Cieślak/ Natalia Rybicka.

fot. mat. teatru

ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną... Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i... nieodwracalną?!

Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni... PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.

Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego... no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad?!

„Tydzień, nie dłużej...” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość... Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość...?!

Źródło:

Materiał własny