EN
23.06.2022, 13:09 Wersja do druku

Warszawa. „Twój stary to fanatyk…” – impro pasta na Dzień Ojca w Klubie Komediowym

Inne aktualności

23 czerwca o godz. 19.00 Klub Komediowy zaprasza do Rakieta Klubu na spektakl improwizowany „Mój stary to fanatyk wędkarstwa”.

„Mój stary to fanatyk wędkarstwa” – od tego zdania rozpoczyna się współczesna legenda o figurze OJCA i jego hobby. Niezależnie od tego, czy będą to auta, alkohole własnej produkcji, czy malarstwo impresjonistyczne – schemat jest ten sam. Ogród jest zawalony częściami od silników samochodowych, o które potyka się każdy poza ojcem. Z okazji urodzin i świąt wszyscy dostajecie od ojca domowe nalewki w butelkach oklejonych etykietą z napisem (he he) „Ojcowizna”. A niedzielny obiad rodzinny zawsze kończy się wykładem na temat techniki pracy pędzlem (znamiennej dla obrazów Maneta czy tam Moneta), po czym zamiast (jak w innych normalnych domach) pogapić się w telewizor, bierzecie sztalugi i idziecie z ojcem na „plener malarski”, czyli na osiedlowy skwerek między blokami.

Tego wieczoru zapytamy was o hobby waszych starych (lub innych członków rodziny) i postaramy się je zinterpretować, grając o tym improwizowane (komediowe!) sceny. Także teatr i terapia (śmiechem) w jednym.

Lokalizacja: Rakieta Klub ul. Nowy Świat 4a, Warszawa

Zasady uczestnictwa w spektaklu

Podczas spektakli udostępniamy widzom nie więcej miejsc na sali, niż jest to dozwolone. Prosimy o zajmowanie miejsc zgodnie z oznaczeniami, z zachowaniem wymaganych odstępów.

Zakup biletu i przyjście na spektakl jest jednoznaczne z oświadczeniem widza, że nie jest objęty kwarantanną oraz że w ciągu ostatnich 10 dni:

nie miał kontaktu z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem

nie występowały u niego objawy infekcji koronawirusem (gorączka, kaszel, biegunka, duszności, bóle mięśni i stawów itp.).

W przypadku wystąpienia niepokojących objawów zdrowotnych prosimy o nieprzychodzenie na wydarzenie i pozostanie w domu.

Bilety online

Źródło:

Materiał nadesłany