EN
25.08.2020, 11:04 Wersja do druku

Warszawa. Trzy spektakle Teatru Młyn w trzech miejscach

Teatr Młyn wraca z pokazami na żywo. We wrześniu zagra trzy tytuły z repertuaru (łącznie sześć spektakli) – z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, m.in. znacznie zmniejszonej widowni, co stwarza okazję do jeszcze bardziej kameralnych spotkań.

fot. Kasia Chmura-Cegiełkowska

Część pokazów odbędzie się na zaprzyjaźnionych scenach. Na "Gabinet" Natalii Fijewskiej-Zdanowskiej z Pauliną Holz i Rafałem Koseckim zapraszamy do DK Dorożkarnia (ul. Siekierkowska 28) już 6 września o godz. 17.00 i 19.00.

"Blisko" – z Marianną Kowalewską jako wchodzącą w dorosłość córką i Januszem Łagodzińskim jako skrywającym mroczną tajemnicę ojcem – zagramy na naszej Scenie na Poddaszu (ul. Jezuicka 4) przy zaledwie 20-osobowej widowni. Postanowiliśmy wykorzystać tę intymną sytuację do zaaranżowania spotkania z Publicznością – proponujemy wysłuchanie krótkiego wprowadzenia, które pozwoli poznać kulisy powstawania sztuki inspirowanej „Hańbą” Johna Maxwella Coetzee. Zapraszamy 12 i 13 września o godz. 19.00.

"Seks, rosół i pieluchy" to spektakl złożony z 13 piosenek duetu Natalia Fijewska-Zdanowska (tekst) i Filip Dreger (muzyka), na które nie pozostanie obojętnym żaden rodzic! Prawdziwe do bólu opisy rodzicielskiej rzeczywistości siostry Fijewskie, Jarosław Boberek, Ygor Przebindowski i Mikołaj Tabako zaśpiewają tym razem na zaprzyjaźnionej scenie Teatru Ochoty (ul. Reja 9). Zapraszamy 19 i 20 września o godz. 19.00.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne