22.07.2020, 09:07 Wersja do druku

Warszawa. Trwa kulturalny tydzień w Centrum Praskim „Koneser"

„Czerwony Kapturek"

Trwa kulturalny tydzień w Centrum Praskim „Koneser". W programie pokazy filmowe, spektakle teatralne, wycieczki i warsztaty. Prawie wszystkie wydarzenia dostępne są bezpłatnie. Impreza potrwa do 27 lipca.

W środę o godz. 19 kino plenerowe zabierze widzów w kulinarną podróż z filmem „W obronie jedzenia". Czwartek to z kolei dzień teatru. O godz. 17.30 w strefie spektakli plenerowych Och-Teatru i Teatru Polonia wystawione zostanie przedstawienie dla dzieci: „Czerwony Kapturek". W piątek o godz. 19 na placu Konesera zabrzmią pierwsze akordy Recitalu Chopinowskiego.

W sobotę między godz. 11 a 18 goście Centrum Praskiego „Koneser" będą mieli okazję kupić coś nietuzinkowego na wyprzedaży garażowej albo samemu nadać swoim starym rzeczom nowe życie. O godz. 16 na Scenie Teatru odbędzie się spektakl Portierni Sztuki „Misza i Grisza ratują świat" (bilety za 15 zł). Sobota to też dzień przy grillu. Od godz. 12 w Koneser Grillu prowadzone będą bezpłatne porady, pokazy, spotkania z profesjonalistami oraz warsztaty i szkolenia z łączenia wina z jedzeniem.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Lato Konesera. Kulturalny tydzień

Źródło:

Gazeta Wyborcza - Stołeczna nr 170

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

tu

Wątki tematyczne