EN

30.04.2021, 18:47 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Wielki - Opera Narodowa odwołuje wydarzenia do 7 maja

"Werther" / fot. Krzysztof Bieliński / mat. Archiwum Artystyczne Teatru Wielkiego - Opery Narodowej

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z 29 kwietnia br. ograniczenia w działalności kulturalnej z udziałem publiczności będą obowiązywały do 7 maja. W związku z tym Teatr Wielki - Opera Narodowa odwołuje spektakl Werther (7 maja).

Na następujące wydarzenia sprzedaż biletów została czasowo wstrzymana: Werther (9 maja) oraz wszystkie zajęcia edukacyjne zaplanowane na maj za wyjątkiem Warsztatów przy wystawie Jana Cybisa (15 maja) i Spotkań z Muzalindą (30 maja). Śledzimy komunikaty dotyczące obostrzeń i o ewentualnych zmianach będziemy informować Państwa na naszych profilach w mediach społecznościowych oraz na stronie teatrwielki.pl.

Spektakle: Aida (6, 7, 8, 9 maja) oraz Carmina Burana (Mgnienie Oka) – BMW Art Club (29, 30 maja) zostały już odwołane uprzednio.

Przypominamy również, że koncert Preludium premierowe: Ferenc Liszt został przeniesiony z 20 maja na 2 czerwca, z kolei premiera baletu Mayerling zamiast 21 maja odbędzie się 4 czerwca.

Od 4 maja od godz. 12.00 otwarta dla zwiedzających będą: Galeria Opera (wystawa malarstwa Jana Cybisa) oraz Muzeum Teatralne (wystawa w foyer dolnym Teatru Wielkiego: Tango. Opera, teatr, kabaret). Serdecznie zapraszamy.

Wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów na wydarzenia w czerwcu. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie oraz serwisu teatrwielki.pl.

W maju zapraszamy do naszego serwisu vod.teatrwielki.pl, gdzie m.in. bezpłatnie obejrzą Państwo balet Romeo i Julia w choreografii Krzysztofa Pastora. Spektakl jest dostępny również na platformie OperaVision.

Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące zwrotu biletów na odwołane spektakle:

- należność za bilety zakupione na stronie www i opłacone drogą elektroniczną poprzez system PayU zostanie zwrócona na konto klienta, z którego dokonana została płatność za bilety, bez konieczności kontaktu Widza z Biurem Organizacji Widowni TW-ON. Istnieje możliwość zwrotu środków na kartę prepaidową (>>> formularz zwrotu na kartę prepaidową) - prosimy o podjęcie decyzji do 7 maja br. Po tym terminie zwroty będą dokonywane sukcesywnie, nie później niż w ciągu 30 dni od daty spektaklu.

- bilety zakupione w kasie, opłacone gotówką bądź kartą płatniczą można zwrócić w kasach biletowych TW-ON lub za pośrednictwem formularza zwrotu (>>> formularz zwrotu), wtedy należność zostanie przekazana na wskazane konto. Istnieje także możliwość zwrotu środków na kartę prepaidową poprzez (>>> formularz zwrotu na kartę prepaidową) lub bezpośrednio w kasach biletowych,

- termin ważności kart prepaidowych zostaje przedłużony do dnia ostatniego wydarzenia w sezonie 2021/2022,

- osoby, które wymieniły już voucher na bilet na odwołany spektakl, będą mogły dokonać zamiany na wybrany spektakl do końca sezonu 2021/2022.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Biurem Organizacji Widowni w dni powszednie w godz. 11.00–19.00: (22) 692 02 08, (22) 692 02 10, (22) 826 50 19 lub pod adresem mailowym: [email protected]

Kasy biletowe w holu głównym: zamknięte do odwołania

Butik (i kasa) w lewym skrzydle teatru: czynny codziennie godz. 11.00–18.00 do odwołania

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne