EN

30.04.2021, 15:50 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Syrena ogłasza repertuar na czerwiec i lipiec

Na stronie teatrsyrena.pl opublikowano repertuar na ostatni weekend maja, czerwiec oraz lipiec, a w nim dwa premierowe spektakle -  „Legendy warszawskie” oraz „Bitwa o tron. Musicalowy talent show”.

fot. Michał Heller

Bitwa o tron. Musicalowy talent show

Musical o wybranych królach elekcyjnych utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie zaprezentują się w przebojach utrzymanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. Jurorkami show będą cztery cudzoziemki – żony, siostry i kochanki polskich władców, a zmagania królów poprowadzą dwaj księża – to nawiązanie do epoki, w której przedstawiciele stanu duchownego byli głównymi komentatorami życia publicznego Rzeczpospolitej.

Na spektakl zapraszamy: 11-13 czerwca i 2-4 lipca

Kup bilet

Legendy warszawskie

Doborowa trupa aktorska uwolni Syrenę ze słoika i zabierze Was w świat warszawskich legend - tych pogańskich i dzikich, tych już należycie chrześcijańskich oraz całkiem współczesnych. Zapraszamy do mieszkania, w którym Syrena tłumaczy, jak ciężko chodzić na szpilkach, kiedy ma się tylko jeden ogon, do świata, w którym Warsz spotyka nie tylko Sawę, ale również spacerującego po ulicy Chmielnej Czarnego Romana.

Na spektakl zapraszamy: 4-5 czerwca

Kup bilet

Rodzina Addamsów

Zabawna historia upiornej rodzinki mieszkającej na bagnach w starym, wiktoriańskim zamku. Na spektakl zapraszamy wszystkich żywych, martwych i niezdecydowanych.

Gwarantujemy, że rozbawimy Was do łez.

Na spektakl zapraszamy:  25-27 czerwca

Kup bilet

Dzieci z Bullerbyn

Familijny spektakl dla dzieci wiernie oddający klimat powieści Astrid Lindgren. Zwariowane przygody paczki przyjaciół z Bullerbyn, dużo muzyki, tańca i okazji do wspólnego, serdecznego śmiechu.

Na spektakl zapraszamy: 5 czerwca i 10-11 listopada

Kup bilet

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne