EN

15.10.2020, 19:33 Wersja do druku

Warszawa. Teatr Syrena gra jubileuszowo

mat. teatru

Drodzy Widzowie!

Choć przyszło nam świętować jubileusz w dziwnych czasach, nie poddajemy się. Do końca października, w teatralnym foyer, można bezpłatnie oglądać wystawę „Artyści Syreny. Od 20-lecia do roku 20-go.” (unikalne zdjęcia z archiwum Teatru Syrena oraz ze zbiorów Romana Dziewońskiego, czyli historia Teatru Syrena w arcyciekawej pigułce).

Na naszym kanale YouTube mogą Państwo obejrzeć mockument „Hallo Syrena, czyli premiera się odbędzie” - kryminał z przymrużeniem oka, w którym to widz wybiera zakończenie.

Do zobaczenia w Teatrze Syrena!
Także wirtualnie.

**

Hallo Syrena, czyli premiera się odbędzie

Zapraszamy do obejrzenia mockumentu (fikcyjnej opowieści udającej film dokumentalny) o przygotowaniu spektaklu z okazji 75lecia Teatru Syrena.

Podczas prób do jubileuszowego spektaklu jeden z aktorów zostaje zamordowany. Podejrzanych jest wielu ale to widzowie, oglądając film na platformie YouTube, zdecydują o zakończeniu opowieści, wybierając jedną z kilku ścieżek przygotowanych przez twórców.

Film zrealizowano dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura w sieci”, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.
Fundacja Syreny zrealizowała film w ramach swoich działań statutowych.

***

Glonuś i drużyna Eko-Syreny

Pozycja obowiązkowa dla każdego dzielnego Eko-Bohatera. Trójka zabawnych mapetów postara się przekonać najmłodszych widzów, że dbanie o środowisko może być pasjonującym zajęciem. Angażują dzieci od pierwszych minut spektaklu, przekazując wiedzę w przystępny i atrakcyjny sposób.

Nasza bajka ekologiczna uwzględnia podstawę programową dla dzieci w klasach 1-3.

Na spektakl zapraszamy:
17, 18 października, godz. 11:00
21, 22 listopada, godz. 11:00

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne