EN

26.05.2021, 10:42 Wersja do druku

Warszawa. Spotkanie z Adamem Ferencym w ramach projektu "Mój Dramatyczny"

Jeszcze w maju odbędzie się kolejne wirtualne spotkanie w Teatrze Dramatycznym m.st. Warszawy. W poniedziałek 31 maja o godz. 19.00 w ramach projektu „Mój Dramatyczny” teatr zaprasza na rozmowę z Adamem Ferencym.

fot. Katarzyna Chmura

Zadebiutował w Teatrze Dramatycznym 45 lat temu, a filarem zespołu aktorskiego naszego teatru jest od blisko 30 lat. Zagrał świetne role w przedstawieniach m.in. Piotra Cieplaka, Krzysztofa Warlikowskiego, Krystiana Lupy, Antoniego Libery, Wawrzyńca Kostrzewskiego. "Dużo pamiętam" - powiada.

Premierowa emisja nagrania odbędzie się 31 maja o godz. 19:00, będzie je można obejrzeć również później pod tym samym linkiem: https://youtu.be/mK9V5iz1pB4 .

Rozmowę prowadzi Wojciech Majcherek.

Wydarzenie na FB: https://fb.me/e/1rL8D1EK8

W ramach cyklu „Mój Dramatyczny. Spotkania.” zapraszamy na spotkania z aktorkami i aktorami, którzy współtworzyli legendę zespołu Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy. Zagrali znakomite role w przedstawieniach, które przeszły do historii tej sceny. Cieszyli się uznaniem i pozostają wciąż w żywej pamięci publiczności.

Za nami spotkania z Barbarą Krafftówną i Magdaleną Zawadzką, Małgorzatą Niemirską, Jadwigą Jankowską-Cieślak, Maciejem Prusem, Mają Komorowską i Piotrem Fronczewskim.
Można je obejrzeć tutaj: MÓJ DRAMATYCZNY NA YT

Więcej o historii Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy w wirtualnym archiwum: http://moj.teatrdramatyczny.pl/

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne