EN

7.05.2021, 15:37 Wersja do druku

Warszawa. Spektakle na żywo w formule online w Teatrze Baj

W dniach 15 i 22 maja Teatr Baj zaprasza najmłodszych widzów na dwa wyjątkowe spektakle – „Przygody Kota Filemona” oraz „Pinokio”.  Dzięki nim dzieci będą miały wyjątkową okazję by przenieść się w świat pełen przygód, rozbudzić swoją wyobraźnię i rozwinąć wrażliwość. Wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa, ponieważ aktorzy zagrają na żywo, ale w formule online.

fot. Albert Roca Macià

Pierwszy ze spektakli – „Przygody kota Filemona” – zachęca do poznania świata z kociej perspektywy. Pewnego dnia w domu Babci i Dziadka, gdzie mieszka wszystkowiedzący kot Bonifacy, pojawia się mały, biały kotek Filemon. W pełnej przygód i piosenek historii mały kotek nauczy się, czym jest prawdziwa kocia przyjaźń. Spektakl zaplanowany jest na 15 maja, na godzinę 11.00. 

Kim jest tak naprawdę Pinokio? Marionetką? Chłopcem z drewna, który kłamie i rośnie mu od tego nos? A może zwykłym dzieckiem ciekawym świata, zainteresowanym każdą nową przygodą, w której po dziecięcemu zatraca się bez pamięci? Odpowiedzi na te pytania przyniesie małym widzom spektakl „Pinokio”. Będzie go można obejrzeć 22 maja również o godzinie 11.00. 

W ramach biletu rodzinnego w cenie 25 zł widzowie mogą oglądać spektakl na żywo w czasie rzeczywistym, prosto ze sceny teatru lub w ramach odtworzenia nagrania zobaczyć zarejestrowany materiał w czasie do 48 godzin od startu przedstawienia. Bilety na oba spektakle można nabyć na stronie ewejsciowki.pl 

Opis spektakli można znaleźć na stronie internetowej teatrbaj.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne