28.12.2020, 14:26 Wersja do druku

Warszawa. „Ślub doskonały” online w Sylwestra w Teatrze Kwadrat

Teatr Kwadrat na zakończenie roku przygotował szampańską propozycję, światowej sławy farsę Robina Howdona „Ślub doskonały” z Pawłem Małaszyńskim, Andrzejem Nejmanem, Martą Żmudą Trzebiatowską i Katarzyną Glinką.

fot. mat. teatru

Tej obsady nie zobaczycie już na deskach Kwadratu.

Spektakl online będzie dostępny na naszej platformie VOD w Sylwestra od godz. 20.00. Bilety na teatrkwadratonline.pl. Przedstawienie zostało zarejestrowane w Teatrze Kwadrat 22 grudnia 2018 roku. Za zgodą autora udostępniamy je Państwu na platformie VOD, wyłącznie w sylwestrowy wieczór. Nagranie zawiera materiał bonusowy.

„Ślub doskonały” umiejętnie łączy w sobie romantyzm przedstawienia „Kiedy Harry poznał Sally” z absurdalnym dowcipem i matematyczną precyzją najlepszych światowych fars. Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz to doskonała oprawa dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

Pożegnajmy rok 2020 w szampańskich nastrojach z Teatrem Kwadrat!

O spektaklu:

Jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu… Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację, by w lot zrozumieć, że życie naszego bohatera już nigdy nie wróci na dotychczasowe tory.

Spektakl online „Ślub doskonały” dostępny będzie na platformie VOD wyłącznie w dniu 31.12.2020 r. w godz. 20.00 - 23.59.

Więcej na teatrkwadratonline.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne