EN
24.03.2022, 15:51 Wersja do druku

Warszawa. Sen kolektywny performerów

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Psa Andaluzyjskiego ul. Nowowiejskiego 17, gdzie zostanie wyemitowany stream z performansu,  wzbogacony o efekty wizualne.

fot. mat. organizatora

Żyjemy razem, a śnimy osobno, zamykamy oczy i wracamy do własnych światów, które nigdy nie łączą się we wspólną opowieść.

S E N   K O L E K T Y W N Y
26.03 godz.18:00

26.03 godz.18:00

Sen kolektywny to interaktywny performans z elementami improwizacji. Wydarzenie i jego livestream organizuje Ekipa VIR Gallery we współpracy z laboratorium Art & Science PSNC FUTURE LABS.

7 performerek wyłonionych podczas open call’a, zaprezentuje swoje improwizowane interpretacje snów nagranych przez artystów z VIR Gallery. Zmapowane przez kinect ruchy performerek będą wpływać na ostateczny wygląd obrazów opowieści sennych. Marzenia senne artystów zostały wyrażone słowem, rytmem, ambientem i wizualizacjami tworząc spójną całość przenoszącą odbiorcę do rzeczywistości sennej. Wydarzenie łączy w sobie improwizowany performans, z elementami słuchowiska, w którym słowo i ruch prowadzą ze sobą interaktywny dialog, by wiele snów połączyć we wspólne śnienie.

Wydarzenie na FB:
fb.me

Instagram:
instagram.com


Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne