05.08.2020, 14:36 Wersja do druku

Warszawa. Promocja Ad Hoc! na „Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)”

Teatr Polonia zaprasza do gry-zabawy Ad Hoc!, która jest wyjątkowym sposobem na zdobycie tańszych biletów na wybrane spektakle z repertuaru obu scen. Na krótki czas przed terminem wskazanych w grze tytułów bilety wstępu można kupić w cenie 40 zł.

fot. Kasia Chmura-Cegiełkowska

Bilety Ad Hoc! są dostępne jedynie bezpośrednio w kasach teatrów. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresem: bilety@teatrpolonia.pl lub telefonicznie: 22 622 21 32. Bilety objęte promocją są rezerwowane na 24 godziny.

W najbliższym czasie do zdobycia bilety na spektakl „Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)” w wykonaniu aktorów Teatru Montownia, zaplanowany na 8 sierpnia o godz. 19.30 w Teatrze Polonia.

Adam Krawczuk, Marcin Perchuć, Rafał Rutkowski i Maciej Wierzbicki – aktorzy Teatru Montownia podejmą się zadania z pozoru niemożliwego: przedstawią Widzom wszystkie dzieła Szekspira w ciągu jednego wieczoru! Będą cytaty z najsławniejszych dramatów, żarty ze stereotypowej znajomości dzieł słynnego twórcy, a także m.in. „Tytus Andronikus” w programie kulinarnym i „Hamlet” w wersji przyspieszonej. Widzowie mogą spodziewać się nieustającej zabawy, będą zapraszani do udziału w akcji. Spektakl obnaża powierzchowną znajomość Szekspira, do czego przyczyniła się kultura masowa.

Ta żartobliwa sztuka została napisana dwadzieścia lat temu przez trzech amerykańskich studentów i od tego czasu cieszy się niesłabnącym powodzeniem, zarówno w Londynie (przez kilkanaście lat była grana w Teatrze Criterion przy Piccadilly Circus na londyńskim West Endzie), jak i w Polsce. Reżyserem przedstawienia jest specjalista od Szekspira – Kanadyjczyk – John Weisgerber, który na scenie Teatru Polonia wystawił uwielbiany przez publiczność spektakl „Klaps! 50 twarzy Greya”.

Szczegółowe zasady gry w zakładce Ad Hoc! znajdują się na stronach obu teatrów w zakładce „Bilety”.

Pełny repertuar dostępny na stronach: www.teatrpolonia.pl oraz www.ochteatr.com.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Tematy w toku