EN

1.06.2021, 14:39 Wersja do druku

Warszawa. Premiera "Coś tu nie gra" w Och-Teatrze

Och-Teatr zaprasza 10 czerwca na premierę spektaklu "Coś ti nie gra" Marcii Kash i Douglasa E. Hughesa w reż. Krystyny Jandy. W przedstawieniu udział biorą: Maria Dębska, Ewa Florczak, Katarzyna Gniewkowska, Maria Seweryn, Julia Wyszyńska, Adrian Brząkała, Mirosław Kropielnicki, Kamil Maćkowiak, Andrzej Pieczyński, Adam Serowaniec i Maciej Wierzbicki.

fot. mat. teatru

To polityczna farsa, w której kandydat na prezydenta przyjeżdża do swojego rodzinnego miasta, aby wygłosić ważne oświadczenie, które ma mu zapewnić zwycięstwo w zbliżających się wyborach. Jednak w tzw. międzyczasie urzędujący prezydent wysyła do miasta kilku swoich popleczników, by za wszelką cenę uniemożliwić konkurentowi wystąpienie. Intryga rozgrywa się w lokalnym domu kultury, w którym amatorska grupa teatralna przygotowuje swoje najnowsze przedstawienie. Co się wydarzy, gdy świat polityki spotka się ze światem farsy? Czy Raymond Bream zdoła wejść na podium i wygłosić swoje przemówienie?

COŚ TU NIE GRA jest prezentowane na podstawie umowy z Concord Theatricals w imieniu Samuel French, Inc. www.concordtheatricals.com

Data premiery: 10 czerwca 

Czas trwania: 120 minut, 1 przerwa

Kolejne spektakle: 11, 13, 14 czerwca oraz 18,19 i 20 lipca

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne