07.04.2021, 19:48 Wersja do druku

Warszawa. Premiera "3SIÓSTR" w reż. Luka Percevala z udziałem publiczności przeniesiona na 20 kwietnia

W związku z ogłoszonym dziś przez ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego przedłużeniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa do 18 kwietnia 2021 roku włącznie, planowana na 16 kwietnia br. warszawska premiera “3SIÓSTR” w reż. Luka Percevala zostaje przeniesiona na 20 kwietnia br.

Inne aktualności

W dniach 21, 22, 23, 24 25 kwietnia br. planowane są spektakle popremierowe. Spektakl koprodukowany jest przez TR Warszawa i Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie “3SIÓSTR” w reż. Luka Percevala. Krakowska premiera zaplanowana jest 15 maja br. na dużej scenie Narodowego Starego Teatru.

KWIETNIOWE POKAZY "SERCA" I "PUPPENHAUS. KURACJA" ODWOŁANE
Kwietniowe pokazy “Serca” w reż. Wiktora Bagińskiego zaplanowane na 10-12 kwietnia br. oraz “Puppenhaus. Kuracja” w reż. Jędrzeja Piaskowskiego zaplanowane na 15-18 kwietnia br. zostają odwołane.

PLANOWANY REPERTUAR TR WARSZAWA PO 18 KWIETNIA
W dniach 20-25 kwietnia br. na scenie TR Warszawa/ATM Studio odbędą się pokazy “3SIÓSTR” w reż. Luka Percevala. W dniach 23-25 kwietnia br. na scenie TR Warszawa/Marszałkowska 8 planowana jest trzykrotna prezentacja “Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady” w reż. Katarzyny Kalwat. 15 kwietnia br.o g. 17:30, w ramach cyklu “Inspirator Działań Kulturalnych”, zaprosimy na kolejny webinar, tym razem poświęcony pracy w branży kulturalnej (transmisja w grupie Więcej niż widz! na Facebooku TR Warszawa). 24 kwietnia br. odbędzie się streaming spektaklu Katarzyny Kalwat “Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady” na platformie TR Online, którego reżyserem jest Marcin Koszałka26 kwietnia br. o g. 17:00 na platformie TR Online odbędą się Warsztaty Otwarte Online towarzyszące pokazom "Rechnitz. Opera – Anioł Zagłady", Tego samego dnia, o g. 19:00 zaprosimy na dyskusja w ramach kuratorowanego przez Sylwię Chutnik cyklu “Nigdy nie będziesz szła sama. Porozmawiajmy o aborcji”, w której wezmą udział Agnieszka GraffKazimiera Szczuka i Katarzyna Wężyk. Spotkanie ABORSTORIE 3 transmitowane będzie na żywo na Facebooku TR Warszawa i platformie TR Online. 30 kwietnia br. oraz 2 maja br. na scenie TR Warszawa/Marszałkowska 8 zagrany zostanie “Stream” w reż. Katarzyny Minkowskiej.

"PRÓBUJĄC 3SIOSTRY"
W najbliższych tygodniach na platformie TR Online publikowany będzie dziesięcioodcinkowy cykl materiałów wideo, który przybliża proces powstawania "3SIÓSTR" w reż. Luka Percevala i dokumentuje pracę twórców i twórczyń spektaklu.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne