EN

8.12.2020, 18:53 Wersja do druku

Warszawa. Potem-o-tem zaprasza na spektakl online i do kupowania świątecznych prezentów

"Powierzchnie gładkie" / fot. mat. teatru

Święta coraz bliżej, a my uruchamiamy dla Was specjalną możliwość zakupu unikalnych świątecznych upominków, a przy okazji szansę na wsparcie naszego niezależnego teatru!

SYLWESTER Z POTEM-O-TEM
FILMOWA WERSJA "Powierzchni gładkich"
31.12 (18:00) - 3.01 (23:59)
scenariusz i reżyseria: Marcin Zbyszyński
zdjęcia: Darek Redos
występują: Filip Kosior, Agata Różycka, Eliza Rycembel, Małgorzata Mikołajczak
Kup dostęp VOD!

ŚWIĄTECZNE PREZENTY

SKARPETY POTEM-O-TEM
W zamian za darowiznę w wysokości 30zł wyślemy Wam element garderoby, który dopełni ubiór na teatralne wieczory, gdy tylko będzie to znowu możliwe!

PŁYTY CD Z PIOSENKAMI
Darowizna w wysokości 30zł upoważnia do odbioru ścieżki dźwiękowej z naszych muzycznych spektakli "#NaDorosłego" lub "20 Lexusów na czwartek"! Który wybrać? Najlepiej oba!

PLAKATY Z NASZYCH SPEKTAKLI
W zamian za darowiznę na kwotę 30zł, otrzymacie od nas plakat z dowolnego spektaklu, który otrzymacie w pięknej plakatowej tubie na wskazany adres!

NAPISZ DO NAS! 

VOUCHER NA DOWOLNY SPEKTAKL POTEM-O-TEM W 2021 ROKU

Sami możecie wybrać kwotę jaką chcecie sprezentować komuś bliskiemu, a kupon będzie można zrealizować w serwisie e-wejściówki.pl wybierając nasz dowolny spektakl.

Kup Voucher

TEATR POTEM-O-TEM TO... Niezależny teatr działający w Warszawie. Jedna z nielicznych instytucji kultury utrzymująca się w pełni bez państwowych dotacji. Nie mamy siedziby. Gramy w autokarach, pałacach, galeriach, prywatnych mieszkaniach i wielu innych... Niezależność. Łączenie komedii z gorzką refleksją na temat rzeczywistości. Bliska relacja z widzami. Kameralność. To ich znaki rozpoznawcze.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne