EN

5.11.2020, 08:13 Wersja do druku

Warszawa. Ostatni koncert Warszawskiej Opery Kameralnej

W związku z pandemią COVID-19 i najnowszymi restrykcjami wprowadzonymi przez rząd, w tym decyzją o czasowym zamknięciu placówek kultury, od soboty 7 listopada do 28 listopada zostają zawieszone wszystkie spektakle i koncerty Warszawskiej Opery Kameralnej.

mat. WOK

6 listopada mamy zaszczyt zaprosić Państwa na ostatni koncert z publicznością w cyklu „Jazz z MACV”. Na scenie WOK - Basen Artystyczny wystąpi Krzysztof Herdzin.

Zabrzmi XVII Koncert Fortepianowy G-dur KV 453 Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz „Chopiniana Con Delizia” – kompozycja, oparta na motywach, zaczerpniętych z muzyki chopinowskiej.

 Koncert rozpocznie się o 19.00.

Krzysztof Herdzin – muzyk wszechstronny, grający zarówno jazz, jak też klasykę, muzykę filmową, pop zagra wraz z orkiestrą Musicae Antiquae Collegium Varsoviense.

Więcej informacji na: repertuar.operakameralna.pl

Od soboty 7 listopada zawieszamy następujące wydarzenia z repertuaru Warszawskiej Operze Kameralnej:

Między innymi – wieczór z cyklu „Snack Opera” 

Koncert kameralny w Wilanowie – „Mozart na smyczki i organy”

„Crossover” z udziałem Bogdana Kierejszy 

oraz

 koncert, poświęcony twórczości Ludwiga van Beethovena – „I Love Ludwig”.

Premiera "Kwartetu" również się nie odbędzie. Na 28 listopada zaplanowaliśmy premierę spektaklu „Kwartet” Ronalda Harwooda w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza z Alicją Węgorzewską w jednej z głównych ról. Wystąpią również: Olga Bończyk, Ryszard Minkiewicz, Maciej Miecznikowski.

Tę popularną sztukę, graną na scenach całego świata, przeniesioną na ekrany kinowe przez Dustina Hoffmana, będzie można oglądać na scenie Basenu Artystycznego w nowym terminie o którym Państwa poinformujemy.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne