EN

24.06.2022, 10:24 Wersja do druku

Warszawa. Ostaszewska w spektaklu o łamaniu praw człowieka i Komeda nieznany

Imieniny Jana Kochanowskiego, „Odpowiedzialność” w Powszechnym, Anarchistyczny Festiwal Filmowy w Muranowie. Polecamy najciekawsze kulturalne wydarzenia. Piszą Łukasz Kamiński i Magdalena Dubrowska w „Gazecie Wyborczej”.

Laura Jane Grace w Hydrozagadce

Założycielka, liderka i gitarzystka punkrockowego zespołu Against Me! Laura Jane Grace na trzech koncertach w Polsce - w tym w piątek w Hydrozagadce. Artystka podczas koncertu zagra swoje solowe kawałki gdzieś na przecięciu folku i punka oraz kompozycje z czasów Against Me!, w tym takie klasyki, jak "Baby, I'm an Anarchist!".

Laura Jane Grace jest także autorką książki „Trans. Wyznania anarchistki, która zdradziła punk rocka" (Czarne, 2021), w której w przejmujący, niekiedy brutalny sposób opowiada o swojej muzycznej karierze, życiu, które się rozsypywało i składało z powrotem, oraz odnajdywaniu własnej tożsamości duchowej i cielesnej. 

Koncert Laury Jane Grace. Piątek, 24 czerwca. Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22. Godz. 20. Bilety 80 zł. 

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Ostaszewska w spektaklu o łamaniu praw człowieka i Komeda nieznany. Polecamy kulturalne wydarzenia

Źródło:

„Gazeta Wyborcza” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Łukasz Kamiński, Magdalena Dubrowska

Data publikacji oryginału:

24.06.2022

Wątki tematyczne