EN
15.12.2021, 10:34 Wersja do druku

Warszawa. Olga Tokarczuk na spektaklu "Prawiek i inne czasy" w Teatrze Collegium Nobilium

W Teatrze Collegium Nobilium jest grany ostatni set spektaklu „Prawiek i inne czasy” w reż. Anny Sroki-Hryń. Żegnane są wszystkie dyplomy z poprzedniego sezonu i kolejne produkcje czekają na swoich widzów.

fot. Zuzanna Mazurek

13 grudnia wyjątkowymi gośćmi na widowni byli pani Olga Tokarczuk i jej mąż – Grzegorz Zygadło. Noblistka wizytę w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza rozpoczęła od spotkania z Rektorem Wojciechem Malajkatem, podpisała się na ścianie obok innych znanych osobistości, które wcześniej odwiedziły mury Uczelni.

Rektor Wojciech Malajkat powitał Noblistkę również na scenie, przed rozpoczęciem pokazu i wręczył jej specjalnie oprawiony scenariusz, z podpisami twórców i obsady.

Po spektaklu pani Olga Tokarczuk spotkała się z całym zespołem przedstawienia. Usłyszeli od niej wiele ciepłych słów. „Prawiek i inne czasy” w ich wykonaniu bardzo podobał się gościom, co oczywiście cieszy najbardziej.

Pani Olga Tokarczuk zatrzymała się w Teatrze Collegium Nobilium na dłuższą chwilę, podpisała scenariusze młodych aktorów i twórców, był czas na wspólne zdjęcia i pasjonujące rozmowy. Niewątpliwie był to niezapomniany wieczór dla wszystkich obecnych.

fot. Zuzanna Mazurek

Źródło:

Materiał nadesłany