EN

16.10.2020, 08:22 Wersja do druku

Warszawa. Odwołane spektakle i przejście w tryb MŁYN W DOMU

W związku z drastycznym wzrostem zakażeń koronawirusem Teatr Młyn podjął decyzję o odwołaniu spektakli do końca roku. Oznacza to, że nie odbędą się także gościnne pokazy spektaklu "Seks, rosół i pieluchy" w Teatrze SOHO w najbliższą sobotę - 17 października.

mat. teatru

Ci z Państwa, którzy zakupili bilety za pośrednictwem portali biletowych, otrzymają zwrot środków tą samą drogą. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z naszym działem rezerwacji: [email protected].  519 672 356

Przepraszamy i liczymy na zrozumienie.

Życzymy nam wszystkim, żebyśmy znów jak najszybciej mogli spotykać się z teatrem na żywo, bez ograniczeń, w poczuciu stabilności i bezpieczeństwa. Jednocześnie oficjalnie przechodzimy w tryb MŁYN W DOMU. Na bieżąco będziemy informować o naszych propozycjach online. Zostańcie zdrowi i bądźcie z nami!

Pierwszą naszą akcją w ramach wznowionego projektu MŁYN W DOMU jest bezpłatne udostępnienie ebooka "Słonik się gubi" Zuzanny Fijewskiej-Maleszy adresowanego do dzieci w wieku 2-5 lat i ich rodziców. Jest to prosta historia o małym Słoniku, który zapomniał dotrzymać słowa danego Mamie – to bajka o uczuciach i uwadze na drugą osobę. Interakcyjna forma książeczki zachęca do zabawy tekstem i podmieniania jego fragmentów zgodnie z tym, co podpowiada wyobraźnia. Ebook można pobrać bezpłatnie ze strony Fundacji.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne