EN

14.09.2022, 15:42 Wersja do druku

Warszawa. Nowy sezon na Scenie Relax

Zaskakujący repertuar, ekscytujące nowości, wyjątkowi aktorzy i niezwykłe emocje – to wszystko i wiele więcej w nowym sezonie Sceny Relax.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z konferencji prasowej, podczas której wielu znakomitych aktorów – w tym m.in.: Joanna Brodzik, Edyta Herbuś, Tamara Arciuch, Jerzy Schejbal, Bartosz Opania, Sambor Czarnota i Michał Paszczyk – opowiada o wydarzeniach, które w nadchodzącym sezonie odbędą się na deskach Sceny Relax. Gwarantujemy niezapomniane emocje i relaks dla każdego!

Sprawdź nadchodzące wydarzenia

„Wieczór panieński plus”

28 września, godz. 19.00

Katarzyna Skrzynecka, Anna Iberszer, Monika Mazur, Paweł Góral i Tomasz Bednarek w wielokrotnie nagradzanej sztuce, w której wyjątkowy humor miesza się z życiowymi rozterkami. Co może pójść nie tak, gdy trzy przyjaciółki po przejściach organizują wystrzałowy wieczór panieński, choć panienkami już nie są? Okazuje się, że naprawdę sporo!

Kup bilet

„La bombe”

2 października, godz. 17.00

W tym spektaklu wszystko jest bombowe: humor, aktorzy, muzyka, kostiumy oraz sceny, które sprawią, że będziesz śmiać się do łez! Gwiazdorska obsada w genialnej komedii, w której od początku do końca atmosfera robi się tylko coraz bardziej… gorąca. Poczuj ją i wybierz się na Korsykę z Caroline i Stéphane!

Kup bilet 

„Little Shop of Horrors”

7 i 8 października, godz. 19.00

Dwie godziny znakomitej zabawy, okraszonej czarnym humorem i muzyką na żywo autorstwa ośmiokrotnego zdobywcy Oscara – Alana Menkena. Co może pójść nie tak, gdy pracownik kwiaciarni odkryje wyjątkową roślinę, która przyniesie mu sławę, pieniądze oraz zainteresowanie wymarzonej dziewczyny? Obiekt jego westchnień okaże się…

Kup bilet

Źródło:

Materiał nadesłany