EN

4.12.2020, 10:38 Wersja do druku

Warszawa. Musicalowy mini-koncert online Barbary Melzer

„Niebo i ja” – taki tytuł ma premierowy mini-koncert musicalowy Barbary Melzer, na który zaprasza Teatr Syrena. Koncert będzie dostępny na kanale YouTube Teatru Syrena od 4 grudnia od godziny 19.00 do 13 grudnia do godziny 23.00.

fot. Fotobueno dla TM w Poznaniu

Barbara Melzer debiutowała w legendarnym „Metrze” – w premierowej obsadzie. Metrem, a właściwie z „Metrem”, dojechała aż na Broadway. Była twarzą Teatru Studio Buffo, występowała w Teatrze ROMA w Warszawie, z koncertów kojarzy ją cała Polska. Jej twarz znają doskonale telewidzowie, bo przecież „brzmiała znajomo” w edycji programu z 2014 roku. To jedna z najlepszych aktorek musicalowych w Polsce, znana z wspaniałego głosu i magnetycznej osobowości scenicznej. W Teatrze Syrena pojawiła się w „Karierze Nikodema Dyzmy”, by później zabłysnąć jako wiolonczelistka Jane w „Czarownicach z Eastwick” oraz harcmistrzyni Barbara w „Kapitanie Żbiku i żółtym saturatorze”. Obecnie związana jest z Teatrem Muzycznym w Poznaniu, gdzie zagrała brawurowe role w musicalach „Zakonnica w przebraniu”, „Nine”, „Rodzina Addamsów” i „Virtuoso”.

Przeboje z tych właśnie musicali – od „Metra” po „Virtuoso” Barbara Melzer zaśpiewa w kolejnym internetowym mini-koncercie musicalowym Teatru Syrena. Ale nie tylko. Jej repertuar wzbogaci się o numery „He’s My Boy” z angielskiego musicalu „Everybody’s Talking About Jamie” oraz „Me and the Sky” z „Come From Away”, broadwayowskiego hitu na temat wydarzeń po 11 września 2001 roku.

Gość specjalny: Przemysław Glapiński

Kierownictwo muzyczne: Tomasz Filipczak

Prowadzenie i opieka artystyczna: Jacek Mikołajczyk

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne