EN

3.01.2023, 09:03 Wersja do druku

Warszawa. Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury ogłasza przesłuchania do premiery musicalu „Mała syrenka”

Ogłoszono przesłuchania do premiery spektaklu Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury pt. „Mała syrenka” – musicalu na motywach baśni Hansa Christiana Andersena, z muzyką Mikołaja Hertla oraz librettem Grażyny Orlińskiej.

fot. mat. teatru

Szukamy kandydatek i kandydatów o najlepszych predyspozycjach wokalnych, aktorskich i tanecznych: wokalistów musicalowych (role żeńskie i rola męska) i aktorów (rola męska wyłącznie mówiona).

Wszelkie wymagania dot. charakterystyki postaci scenicznych, a także materiału, który należy przygotować na przesłuchanie, zawarte są w Regulaminie Przesłuchań.

Przesłuchania są jednoetapowe i odbędą się 11 stycznia o godz. 9.00 w siedzibie Mazowieckiego Teatru Muzycznego przy ul. Jagiellońskiej 26 w Warszawie.

Zapraszamy do składania aplikacji, które powinny zawierać: CV ze zdjęciem; program zaplanowany na przesłuchanie wraz ze skanem nut dla akompaniatora oraz przynajmniej jedno dowolne nagranie wideo wykonywanego przez siebie utworu, nie dłuższe niż pięć minut (również amatorskie), najlepiej opublikowane w serwisie internetowym YouTube (dot. wokalistów musicalowych); dowolne nagranie utworu mówionego (dot. aktorów).

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 5 stycznia, do godz. 12.00 na adres: [email protected], z dopiskiem w temacie: „PRZESŁUCHANIA – MAŁA SYRENKA". Kandydatki i kandydaci wybrani do udziału w przesłuchaniach, spośród nadesłanych zgłoszeń, zostaną o tym poinformowani do 10 stycznia, do godz. 12.00.

Regulamin przesłuchań wraz z klauzulą informacyjną, w tym terminy koniecznej dostępności artystek i artystów w związku z próbami i spektaklami, a także fragment libretta spektaklu znajdują się na stronie internetowej Teatru www.mteatr.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany