EN
12.02.2021, 17:25 Wersja do druku

Warszawa. Marzec w Teatrze Syrena

mat. teatru

Wracamy do gry! Już w pierwszy weekend marca wrota swojego mrocznego zamczyska otworzy dla widzów kultowa „Rodzina Addamsów”.

Od 20 marca o uznanie widowni Teatru Syrena zabiegać będzie ośmiu królów elekcyjnych, każdy z przebojową piosenką. „Bitwa o tron” to nasza najnowsza premiera, o historii będziemy opowiadać w musicalowym talent show, któremu blisko do konwencji konkursu Eurowizji.

Do zobaczenia na Litewskiej!

„Bitwa o tron. Musicalowy Talent Show”

Musical o wybranych królach elekcyjnych utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie zaprezentują się w przebojach utrzymanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. I tak Zygmunt III, wywodzący się ze szwedzkiej dynastii Wazów, zaśpiewa piosenkę nawiązującą do estetyki Abby, z kolei August Mocny połączy w jednym utworze metalowe brzmienia bliskie zespołowi Rammstein oraz mozartowską arię. Jurorkami show będą cztery cudzoziemki – żony, siostry i kochanki polskich władców, a zmagania królów poprowadzą dwaj księża – to nawiązanie do epoki, w której przedstawiciele stanu duchownego byli głównymi komentatorami życia publicznego Rzeczpospolitej.

Na spektakle zapraszamy: 20, 21, 26, 27, 28, 28 marca, godz. 19:00

„Rodzina Addamsów”

„Mrok i wszechogarniający smutek” - to nie recepta na depresyjny wieczór, ale definicja szczęścia według Addamsów. Wbrew temu zapewniamy, że spotkanie z tą niezwykłą rodzinką rozbawi do łez. Nie zabraknie skomplikowanej historii miłosnej i nagłych zwrotów akcji, ale wyjdziecie z teatru przekonani, że na rodzinę zawsze można liczyć.

Na spektakle zapraszamy: 5, 6, 7 marca, godz. 19:00

Źródło:

Materiał nadesłany