EN

23.04.2021, 18:41 Wersja do druku

Warszawa. Maj w Teatrze Syrena

"Kapitan Żbik i żółty saturator" / fot. Michał Heller / mat. teatru

Na naszej stronie opublikowaliśmy majowy repertuar, a w nim prawdziwy wysyp tytułów. Specjalnie z myślą o fanach i przyjaciołach Teatru Syrena przygotowaliśmy nowe, personalizowane wzory biletów elektronicznych. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają.

Rock of Ages - Szalone rockowe lata 80. „To musical, od którego z powodzeniem możecie zacząć swoją przygodę z tym gatunkiem” Tomasz Sobierajski, elleman.pl Na spektakl zapraszamy:
20-23 maja.

Kapitan Żbik i żółty saturator - Polski James Bond, kruczowłosy kapitan Żbik oraz piękna porucznik Ola zgłaszają gotowość do rozwiązania tajemnicy żółtego saturatora. Na spektakl zapraszamy: 7-9 maja.

Rodzina Addamsów - Zabawna historia upiornej rodzinki mieszkającej na bagnach w starym, wiktoriańskim zamku. Na spektakl zapraszamy wszystkich żywych, martwych i niezdecydowanych.Gwarantujemy, że rozbawimy Was do łez. Na koncert zapraszamy: 14-16 maja.

next to normal - Rodzinna tajemnica. Trudne relacje. Niełatwe decyzje. Współczesna odpowiedź na „Lot nad kukułczym gniazdem”, czyli poruszający musicalowy dramat psychologiczny , z mocno rockową muzyką. Na spektakl zapraszamy: 27-30 maja.

Źródło:

Materiał nadesłany