EN

19.08.2021, 19:08 Wersja do druku

Warszawa. Koniec sierpnia w Klubie Komediowym

fot. mat. organizatora

Nie lubimy się chwalić, dlatego dajemy tylko znać, że w najbliższą sobotę czeka nas spektakularna porażka. A ściślej: porażka, która czyha na naszych Wewnętrznych Artystów Wielkiego Formatu, w skrócie: WAWF. Podobno każdy takiego ma, ale nie każdy się przyznaje. Zwykle po prostu improwizujemy. Jednak od czasu do czasu (wabieni zapewne potrzebą ekstremalnych przeżyć z pogranicza katharsis) pozwalamy się reżyserować...

Czy ten sceniczny eksperyment ma szansę powodzenia?
W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejne z cyklu reżyserskich ustawek spotkanie z Maciejem Bochniakiem!

Klub Komediowy & Maciej Łubieński, „Łubieńscy. Portret rodziny z czasu wielkości”
20.08 godz. 20.00 | Rakieta Klub |
Gościem naszego kolejnego literacko-teatralnego spotkania będzie Maciej Łubieński, polski historyk, dziennikarz, dramatopisarz i reżyser teatralny, a także autor „Portretu rodzinnego z czasów wielkości”. Fragmenty tej ironicznej, choć czułej książki o odkrywaniu rodzinnych tajemnic i odkurzaniu zapomnianych historii będą inspiracją do zagrania przez improwizatorów serii – równie ciepłych, choć nierzadko i uszczypliwych – scen.

Klub Komediowy & Maciej Bochniak
21.08 godz. 20.00 | Rakieta Klub |
Zapraszamy na wydarzenie, podczas którego trudna do okiełznania i nieprzewidywalna w swojej naturze improwizacja teatralna zetrze się z poskramiającą ten żywioł, ale i niezwykle twórczą wizją reżyserską! Tego wieczoru improwizatorzy i improwizatorki z Klubu Komediowego dostaną wskazówki reżyserskie od Macieja Bochniaka! Nasz gość znacząco wpłynie na przebieg i finalny kształt spektaklu, a punktem wyjściowym tego scenicznego eksperymentu będzie wybrany przez niego tekst.

Dwaj Panowie
22.08 godz. 19.00 | Rakieta Klub |

Zapraszamy na wieczór komedii improwizowanej w wykonaniu dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji.

Żony Wilanowa
25.08 godz. 19.00 | Rakieta Klub |
Miało je Stepford, ma Hollywood, będzie miał i Wilanów. Żony swoich mężów: bogate, znudzone, osamotnione: Żony Wilanowa chcą od życia znacznie więcej!

Źródło:

Materiał nadesłany