EN
17.02.2022, 08:56 Wersja do druku

Warszawa. „KONGO” - nowy musical dla młodzieży w Teatrze Capitol

Teatr Capitol i Grupa Idea Mia zapraszają na szalony, roztańczony, multimedialny musical dla młodzieży - „KONGO”. Dynamiczna muzyka, piętnastoosobowa obsada, zabawne dialogi, refleks-ja nad otaczającą rzeczywistością i porywająca historia, obok której nie da się przejść obojętnie.

fot. mat. teatru

„KONGO” to opowieść o trudnym czasie dojrzewania w dobie wszechobecnego hejtu, kultu pseudoperfekcji oraz sztucznych światów, kreowanych przez media. To w końcu historia o każdym z nas, o tym, co tracimy i podpowiedź, jak możemy to, choć w części odzyskać. Tytułowe „KONGO” - to egzotyka, chaos i młodzieńcza fantazja w jednym. Kongo to również szkoła, dom i Twoje miejsce na Ziemi.

Scenariusz spektaklu napisali: Hanna Piaseczna (reżyserka przedstawienia) oraz Paweł Stankiewicz (autor i kompozytor piosenek). WisualART na potrzeby „KONGO” stworzył VJ Majonez. Obok kilkunastoosobowej młodzieżowej obsady w spektaklu występują: Elżbieta Zapendowska, Aurelia Luśnia i Hanna Piaseczna.

„KONGO to lekarstwo na współczesne problemy młodych. Piękny spektakl, zarówno w warstwie tekstowej jak i muzycznej, poruszający do głębi. Świetnie śpiewający młodzi artyści doskonale radzą sobie zarówno z techniką wokalną jak i emocjami. Cieszę się, że jestem częścią tego projektu. Serdecznie polecam każdemu, bez względu na wiek.” - mówi Elżbieta Zapendowska

Czujesz się jak w dżungli? Myślisz, że szkoła to raj na ziemi, a prawdziwe problemy dopiero nadejdą? Przyjdź do Teatru Capitol na musical „KONGO” i przekonaj się jak jest naprawdę.

Premiera już 1 marca!

Spektakl jest rekomendowany dla Widzów od 12 roku życia.

Bilety i szczegóły, dotyczące musicalu: www.teatrcapitol.pl/spektakl/kongo

Tytuł oryginalny

„KONGO” - Nowy musical dla młodzieży w Teatrze Capitol!

Źródło:

„Rzeczpospolita” online

Link do źródła

Autor:

Materiał Promocyjny

Data publikacji oryginału:

16.02.2022 16:44