EN
30.01.2023, 16:24 Wersja do druku

Warszawa. Koncert Macieja Balcara w Teatrze Ekologicznym Bohema House

Maciej Balcar wystąpi w ramach trasy PLUS LIVE 23 piętnastego lutego o godzinie 19.00 w Teatrze Ekologicznym Bohema House przy ulicy Smugowej 46A, Warszawa-Białołęka

mat. organizatora

Wielkimi krokami zbliża się kolejny album solowy Macieja Balcara, pt. „PLUS”. To kolejne, siódme już wydawnictwo artysty, który poza głównym nurtem, jakim jest śpiewanie w formacji DŻEM, doskonale i z pasją godną pozazdroszczenia, realizuje się w swoim solowym projekcie. Od lat towarzyszą mu też ci sami nietuzinkowi muzycy, z którymi oprócz nagrywania płyt, raz do roku, podczas ferii zimowych, wyrusza w prawie trzytygodniową, pełną muzycznych przygód trasę koncertową.

I właśnie już niedługo, w lutym 2023, podczas kolejnej trasy solowej „PLUS LIVE 23", premierę będzie miał album PLUS. Na płycie znajdzie się 10 utworów, w których koncepcja piosenki autorskiej wzbogacona jest wytrawnymi elementami rocka, bluesa, oraz folku. Podczas koncertów obszernie zostanie zaprezentowany nowy album, ale nie zabraknie również najważniejszych utworów z płyt poprzednich. Serdecznie zapraszamy na tę muzyczną ucztę;-)

Dotychczasowe albumy studyjne, oraz dwupłytowy album koncertowy - Live Trax 12 2012
Czarno 1998
Ogień i Woda 2010
Ruletka 2015
Znaki 2017
Struś 2019

PREMIERA PŁYTY „PLUS" - II POŁOWA LUTEGO

(UWAGA: PŁYTY „PLUS" BĘDĄ DOSTĘPNE PRZEDPREMIEROWO PODCZAS WSZYSTKICH KONCERTÓW TRASY)

Muzycy towarzyszący:
Jan Gałach - skrzypce elektryczne, mandolina
Krzysztof FLIPPER Krupa - instrumenty perkusyjne
Maciej Mąka - gitary elektryczne
Piotr QUENTIN Wojtanowski - gitary basowe

Bilety dostępne na www.bohemahouse.com

Źródło:

Materiał nadesłany