EN

11.09.2020, 15:49 Wersja do druku

Warszawa. Inauguracja sezonu w Teatrze Studio Buffo

13 września o godz. 18.00 odbędzie się Uroczysty Koncert - na żywo i online - otwierający 28. Sezon Teatralny Teatru Studio Buffo.

mat. teatru

Podczas Inauguracji zaprezentujemy najlepsze fragmenty naszych musicali i koncertów z różnych narodowych Wieczorów jak: 100 lat piosenki polskiej, Wieczór francuski, rosyjski, włoski, bałkański, brytyjski, latynoski czy japoński.

Przy okazji, z wielką dumą i radością przypominamy Państwu, że 30 stycznia 2021 r. od światowej prapremiery musicalu "Metro" minie 30 lat!

Inne nasze musicale - to kolejne giganty polskiej sceny musicalowej. Musical "Piotruś Pan" – będzie obchodzić 21. urodziny. Od prapremiery musicalu "Romeo i Julia" – w październiku minie 16 lat, a "Polita" – pierwszy musical na świecie w 3D live, z Nataszą Urbańską jako Polą Negri - w grudniu tego roku skończy 9 lat. Za tę kreację Natasza Urbańska została nagrodzona Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Musicalowym w Daegu.

Podczas koncertu Janusz Józefowicz – reżyser, inscenizator i choreograf wszystkich wydarzeń artystycznych Teatru Studio Buffo - opowie Państwu o swoich projektach i przedstawi fragmenty nowych przedsięwzięć artystycznych.

Stroną muzyczną koncertu zajął się niezastąpiony Janusz Stokłosa (kompozytor, kierownik muzyczny, aranżer i pianista), który poprowadzi orkiestrę Teatru Studio Buffo składającą się z najlepszych, polskich muzyków.

Manifestując solidarność z Białorusią, wykonamy po białorusku, w wersji karaoke, piosenkę "Mury" wg tekstu Jacka Kaczmarskiego napisanego na melodię katalońskiej piosenki L’Estaca Lluisa Llacha.

Staramy się o przyjazd z Białorusi naszego specjalnego gościa, wieloletniego przyjaciela Teatru Studio Buffo - Dimy Vaitsiushkievitcha i mamy nadzieję, że „Mury” zaśpiewamy razem z Dimą. Wszystkich Internautów zapraszamy do nagrania swojej wersji "Murów" i przesłania jej na profil teatru na FB, gdzie już jest dostępny tekst. Z najlepszych interpretacji powstanie specjalnie zmontowany teledysk.

Bilety są dostępne w kasie biletowej lub online, na stronie Teatru Studio Buffo studiobuffo.com.pl w zakładce “repertuar”

Dla tych, którzy nie będą mogli oglądać nas na żywo - mamy dobrą wiadomość. Koncert będzie transmitowany online na żywo.

Streaming koncertu rozpocznie się dnia 13 września o godzinie 18.00. Logowanie będzie możliwe w dzień koncertu od godziny 17.45. Koncert transmitowany będzie na stronie live.studiobuffo.pl.

Kodem dostępowym do streamingu jest dwunastocyfrowy identyfikator transakcji, znajdujący się pod kodem kreskowym na górze biletu, który otrzymają Państwo mailem po dokonaniu zakupu na naszej stronie.

Kod umożliwia dostęp z tylko jednego urządzenia. Prosimy uważnie wpisywać kod na stronie dostępu do transmisji i nie udostępniać go osobom postronnym.

Jak odebrać transmisję:

1. Wejdź na stronę live.studiobuffo.pl

2. Wpisz kod dostępowy

3. Kliknij przycisk „Zaloguj”

4. Naciśnij przycisk PLAY (trójkąt) w oknie transmisji.

Poniżej kilka przydatnych informacji:

- Transmisję można oglądać na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie.

- Materiały transmitowane są z dźwiękiem, jeśli komputer nie posiada wbudowanych głośników, należy je podłączyć lub do urządzenia można podłączyć słuchawki.

- Prosimy pamiętać o podłączeniu urządzenia do ładowarki w trakcie transmisji.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne