EN
12.04.2022, 11:38 Wersja do druku

Warszawa. „Hedonist - Variete Show" w Fabryce Norblina

Zapierająca dech w piersiach akrobatyka powietrzna, magiczny pokaz iluzji czy taniec pobudzający zmysły. To tylko kilka z propozycji zaplanowanych na 24 kwietnia w ramach „Hedonist – Variété Show”. Fundacja Fabryki Norblina oraz Kolektyw Inicjatyw Nowocyrkowych po raz kolejny dostarczą widzom niezapomnianych emocji.

„Hedonist – Variété Show” to cykl czterech spotkań łączących koncert muzyki na żywo, teatr i pokaz sztuk nowocyrkowych. Każdy spektakl ma unikatowy charakter, a podczas nich publiczność ma okazję spotkać się z rozmaitymi odsłonami sztuki oraz artystami.

 – Po raz kolejny zaprezentujemy widzom piękno akrobatyki, sztuki cyrkowej oraz sensualnego opowiadania ciałem. Całe show, dzięki przemyślanej oprawie wizualnej i artystycznej jest utrzymane w klimacie paryskiego Crazy Horse, Wintergarten w Berlinie czy londyńskiego Proud Embankment – ekskluzywnym i niezwykle estetycznym – mówi Patrycja Słomczyńska z Fundacji Fabryki Norblina.

W programie kwietniowego „Hedonist – Variété Show” zaplanowano zjawiskowe pokazy pole dance, zmysłowej burleski, akrobatyki z wykorzystaniem rekwizytów jak German Wheel (koło akrobatyczne), specjalnych pasów czy szarfy. Najbliższe spotkanie z nowym cyrkiem to także żonglerka w rozmaitych, niecodziennych odsłonach między innymi  akrobatycznej, czy z diabolo. To również pokaz że specjalnymi rekwizytami wykorzystującymi efekty świetlne. Na scenie w Food Town wystąpi międzynarodowe grono profesjonalistów, będących laureatami licznych konkursów krajowych i międzynarodowych.

W świat variété gości wprowadzi Anka Dzilińska producentka, performerka, propagatorka nowego cyrku, dziennikarka i lektorka. W roli współprowadzącego towarzyszyć jej będzie także Vincent Grotesque – performer i artysta uliczny, a o porządek na scenie zadba niezastąpiona stage kitten Aleksandra Rurz Olszewska.

Na scenie wystąpią:

- Marysia Gawlik – taniec na szarfie

- Julian Waglewski – german wheel

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne