EN

25.06.2021, 15:44 Wersja do druku

Warszawa. "Gluten Sex" Potem-o-tem powraca na żywo

Powraca "Gluten Sex" - spektakl science fiction w jadącym w nieznane autokarze. Teatr Potem-o-tem zaprasza w przyszłym tygodniu na spektakle grane na żywo.

fot. mat. teatru

Widownia, w towarzystwie szalonego informatyka, udaje się autokarem do zabytkowego pałacu pod Warszawą na wirtualne wesele. Jeśli powiemy Wam, że to dopiero początek, to macie już pewność, że czeka Was nietypowe doświadczenie...

Teatralna megaprodukcja Teatru Potem-o-tem. Grupa 50 widzów, w towarzystwie szalonego informatyka, udaje się autokarem do zabytkowego pałacu pod Warszawą na wirtualne wesele. Jeśli powiemy Wam, że to dopiero początek, to macie już pewność, że czeka Was nietypowe doświadczenie...

Rok 2028. Społeczeństwo tonie w narastającym poczuciu osamotnienia. Z roku na rok wzrasta popularność wirtualnych programów rekompensujących brak relacji w świecie rzeczywistym. Leon Maks, genialny informatyk polskiego pochodzenia, przeprowadza test autorskiego programu z pogranicza neuropsychologii, bioinformatyki, virtual reality i hipnozy o nazwie Gluten Sex. Pierwszym testerem programu jest Julian, który dzięki Gluten Sex doświadczy wesela, którego nie było mu dane przeżyć w rzeczywistości.

Widzowie spektaklu przyjmują rolę potencjalnych inwestorów programu Gluten Sex i przyglądają się wirtualnemu weselu, stając się biernymi uczestnikami wydarzeń. Twórca programu nie wie jednak, że jeden z widzów planuje hakerski atak na program.

„Gluten Sex” to opowieść o samotności i próbie kompensowania rzeczywistości w wirtualnym świecie. To wizja niedalekiej przyszłości, w której zamknięci we własnych pokojach możemy przeżywać życie o jakim marzyliśmy.

Uwaga: W czerwcowych spektaklach w roli POLI Marta Wągrocka.

Spektakl powstał we współpracy z Pałacem Lasotów i firmą Raf-Bus.

Spektakl rozpoczyna się w autokarze, zaparkowanym na pl. Defilad, od strony Alei Jerozolimskich (na przeciwko Kinoteki)

ZBIÓRKA: od godz. 19.10

ODJAZD AUTOKARU: punktualnie o godz. 19.30

WYJAŚNIENIE: Zgodnie ze zmianą przepisów, od 1 czerwca w autokarze i innych środkach komunikacji zbiorowej, dostępnych dla pasażerów jest 100% miejsc siedzących. Nie ograniczamy więc miejsc w autokarze dowożącym widzów na spektakl.

COVID INFORMACJA: Drodzy Widzowie, w trosce o Wasze bezpieczeństwo podczas spektaklu wdrażamy nowe zasady sanitarne. Przed wejściem na spektakl zostaniecie poproszeni o wypełnienie ankiety covidowej. Do Waszej dyspozycji udostępnimy płyny do dezynfekcji. Cała sala oraz wszystkie przedmioty, które otrzymacie od nas podczas spektaklu będą zdezynfekowane. Liczba miejsc dostępnych na widowni została ograniczona. Będziemy również dbać o przestrzeganie obowiązku zasłaniania ust i nosa przez wszystkich widzów oraz członków obsługi spektaklu.

W spektaklu występują między innymi Wojciech Malajkat jako Znany aktor, Piotr Piksa jako Julian, Maria Sobocińska jako Hela, Filip Kosior jako Leon Maks, Marta Wągrocka jako Pola Data, Katarzyna Obidzińska jako Pola Data.

Czas trwania: 180 minut

GRAMY W PRZYSZŁYM TYGODNIU:

28.06 (pon) godz. 19.30

29.06 (wt) godz. 19.30

30.06 (śr) godz. 19.30

1.07 (czw) godz. 19.30

Bilety dostępne tutaj.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne