EN
17.05.2022, 12:47 Wersja do druku

Warszawa. Chubbuck Studio zaprasza na dzień otwarty

Chubbuck Studio zaprasza na dzień otwarty, podczas którego będzie można zobaczyć pracę z Techniką Ivany Chubbuck, która jest jedną z najbardziej znanych trenerek aktorstwa w Hollywood.

fot. mat. organizatora

Mieszka w Los Angeles, gdzie prowadzi swoje studio i coach'uje aktorów do ról. Jej klienci to takie nazwiska jak Jim Carrey, Halle Berrry, Jake Gylenhall, Charlize Theron, i wielu innych topowych aktorów amerykańskich. Ivana ma niemal na całym świecie swoich nauczycieli. W Polsce jej jedynym licencjonowanym nauczycielem jest Marcin Zarzeczny, absolwent Programu Treningowego Chubbuck Studio Los Angeles w 2021 roku. Podczas dnia otwartego będziemy omawiać kroki opisane przez Ivanę w jej bestsellerze "The power of the actor", spróbujemy też zanalizować przedostatnią scenę z filmu "No country for old men": Chigurh-Carla Jean. Uczestnicy proszeni są o obejrzenie tego filmu i zastanowienie się nad celami życia bohaterów i celami w scenie dla obu postaci.

Obowiązują zapisy: [email protected] W temacie wiadomości proszę wpisać "dzień otwarty". Spotkanie będzie również prowadzone na platformie ZOOM, można uczestniczyć online.

Zapraszamy aktorów zawodowych, studentów szkół teatralnych, a także osoby z doświadczeniem scenicznym. Liczba miejsc ograniczona.

Spotkanie będzie również prowadzone na platformie ZOOM, można uczestniczyć online.

Źródło:

Materiał nadesłany