EN
11.03.2022, 11:23 Wersja do druku

Warszawa. Bilety Ad Hoc! po 40 zł na „Policję. Noc zatracenia” w Teatrze Polonia

Teatr Polonia zaprasza do gry-zabawy Ad Hoc!, która jest wyjątkowym sposobem na zdobycie tańszych biletów na wybrane spektakle z repertuaru obu scen. Na krótki czas przed terminem wskazanych w grze tytułów można kupić bilety wstępu w cenie 40 zł.

fot. Robert Jaworski

Bilety Ad Hoc! są dostępne jedynie bezpośrednio w kasach teatrów. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresem: [email protected]  lub telefonicznie: 22 622 21 32. Bilety objęte promocją są rezerwowane na 24 godziny.

W najbliższym czasie do zdobycia bilety na spektakl „Policja. Noc zatracenia” Sławomira Mrożka i Andrzeja Saramonowicza w reż. Andrzeja Saramonowicza w dniu 17 marca o godz. 19.30 w Teatrze Polonia. Spektakl w regularnych cenach na afiszu także 18 marca.

***

Czy Polska zawsze musi skręcać w stronę absurdu? W „Nocy zatracenia” Andrzej Saramonowicz (autor „Testosteronu” i „Lejdis” – najbardziej popularnych polskich komedii XXI wieku) nawiązuje do sztuki „Policja” autorstwa Sławomira Mrożka, niekwestionowanego króla gatunku z XX wieku (m.in. „Tango”, „Zabawa”, „Emigranci”, „Vatzlav”). Świat dwóch dyktatur, z których pierwsza widzi utopijne szczęście w paranoicznym porządku, druga zaś – w upiornej tradycji. Na scenie zobaczymy Katarzynę Kwiatkowską/Justynę Ducką oraz aktorów Teatru Montownia: Adama Krawczuka, Marcina Perchucia, Rafała Rutkowskiego i Macieja Wierzbickiego.    

– Nigdy żaden naród nie potrzebował bardziej śmiechu niż my dzisiaj – pisał w 1954 roku Witold Gombrowicz. – I nigdy żaden naród mniej nie rozumiał śmiechu – jego roli wyzwalającej.

Szczegółowe zasady gry w zakładce Ad Hoc! znajdują się na stronach obu teatrów w zakładce „Bilety”.

Pełny repertuar dostępny na stronach: teatrpolonia.ploraz ochteatr.com.pl.

Źródło:

Materiał nadesłany