EN

8.09.2020, 08:42 Wersja do druku

Warszawa. Bilety Ad Hoc! na monodram Rafała Mohra w Polonii

Teatr Polonia zaprasza do gry-zabawy Ad Hoc!, która jest wyjątkowym sposobem na zdobycie tańszych biletów na wybrane spektakle z repertuaru obu scen. Na krótki czas przed terminem wskazanych w grze tytułów bilety wstępu można kupić w cenie 40 zł.

fot. Katarzyna Kural-Sadowska

Bilety Ad Hoc! są dostępne jedynie bezpośrednio w kasach teatrów. Można je zarezerwować drogą mailową pod adresem: [email protected]  lub telefonicznie: 22 622 21 32. Bilety objęte grą są rezerwowane na 24 godziny.

Tym razem w specjalnej cenie 40 zł do zdobycia bilety na monodram Rafała Mohra „Wszystko, co najlepsze” w reż. Piotra Złotorowicza, 11 września o godz. 19.30.

Czy wiecie, że tak prozaiczne rzeczy, jak śpiew ptaka, filmy kung fu, przyjazne koty, sposób w jaki Ray Charles śpiewa słowo „You” czy późne wstawanie z łóżka razem z kimś, kogo się kocha… mogą przynosić radość i poprawiać nasze zdrowie psychiczne?

„Wszystko, co najlepsze” to obyczajowy monodram z żartobliwym zabarwieniem. Jego bohater od wczesnych lat młodości konfrontuje się z depresją i znajduje specyficzny sposób na poradzenie sobie z nią – prowadzi listę rzeczy, dla których warto żyć. Okazuje się, że na świecie są miliony powodów do szczęścia i tylko od nas zależy, czy pozwolimy im pozytywnie wpływać na nasze życie.

To sztuka o szukaniu szczęścia w małych rzeczach, o tym, co możemy zrobić dla siebie samych. Ale przede wszystkim o tym, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić dla swoich bliskich. Milion najlepszych rzeczy.

Szczegółowe zasady gry w zakładce Ad Hoc! znajdują się na stronach obu teatrów w zakładce „Bilety”.

Pełny repertuar dostępny na stronach: teatrpolonia.pl oraz ochteatr.com.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne