EN
23.03.2022, 18:11 Wersja do druku

Warszawa. Analog Collective w ramach „Głosu z Offu” w Ośrodku Kultury Ochoty

fot. HaWa / mat. teatru

Głos z offu to teatralny cykl Ośrodka Kultury Ochoty promujący polski teatr niezależny, zainaugurowany w grudniu 2021 r. Przed nami kolejna odsłona — warszawska premiera spektaklu LUDZIE/PSY grupy Analog Collective.

LUDZIE/PSY to nie tylko spektakl, to eksperyment społeczny. To opowieść o psach z perspektywy człowieka i o ludziach z perspektywy psów. Którego z trzech pokiereszowanych przez życie zwierzaków wybrać, który jest najlepszy? Jak się zachowasz wiedząc, że od twojego wyboru zależy czyjaś przyszłość? Ten spektakl to gra na odsłoniętych emocjach, w której to widzowie decydują o końcu przedstawienia tak samo, jak człowiek decyduje o końcu życia milionów zwierząt w przeróżnych sytuacjach.

Spektakl powstał w ramach stypendium Kreacje m.st. Warszawy w 2020 r. Projekt wsparła Katarzyna Nosowska.

Gramy 26 marca 2022 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej OKO, ul. Radomska 13/21.

Bilety na spektakl dostępne w kasie Ośrodka oraz w serwisie biletyna.pl.

GŁOS Z OFFU

Cykl „Głos z offu” powstał z niedostatku wśród nadmiaru. Warszawa to miasto obfite w inscenizacje najnowszych dramatów, podążające za światowymi trendami premiery, sztukę różnorodną pod względem dyscyplin, estetyk i treści. Czego więc jeszcze szukamy?

Marzymy o dzikim teatralnym off-roadzie, o doświadczaniu sztuki nietuzinkowej, eksperymentującej, poszukującej nowego języka i nowego widza, o wielkich wizjach, zrodzonych na nieraz bardzo małych scenach. Chcemy pokazać myślących, zdolnych i profesjonalnych artystów, których nazwiska nie zdobią wielkimi literami stołecznych słupów ogłoszeniowych. Usłyszcie głos z offu!

Kuratorka cyklu: Iwona Konecka.

Źródło:

Materiał nadesłany