EN

7.01.2022, 10:05 Wersja do druku

Warszawa. 12. urodziny Och-Teatru

Już 17 stycznia Och-Teatr obchodzić będzie 12. urodziny.

fot. Katarzyna Kural-Sadowska

Radość jest tym większa, że w tym roku świętować możemy wspólnie z naszymi Widzami. Ponieważ to razem z Państwem od 12 lat tworzymy na Ochocie wyjątkowe miejsce. Za nami wiele wspólnych premier, koncertów, wzruszeń, śmiechu do łez, radości, jubileuszy, pożegnań, sylwestrów, świąt... I miejmy nadzieję, że jeszcze więcej tych chwil przed nami.

Dziękując za ten wspólnie spędzony czas chcielibyśmy zaprosić Państwa na urodzinowy spektakl "8 kobiet" w reż. Adama Sajnuka z Pauliną Chruściel, Izabelą Dąbrowską, Zofią Domalik, Katarzyną Gniewkowską, Emilią Krakowską, Marią Seweryn, Anną Smołowik i Weroniką Warchoł już 17 stycznia o godz. 19.30. Bezpłatne zaproszenia dla naszych Widzów wydawane będą zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami (Rozporządzenie Rady Ministrów z dn. 14 grudnia z 2021 r.) w kasie Och-Teatru 10 stycznia od godz. 10.00. W związku z tym 30% zaproszeń zostanie wydanych bez konieczności okazywania Unijnego Certyfikat COVID, a pozostałe 70% zaproszeń przeznaczonych zostanie dla widzów, którzy okażą w kasie ważny Unijny Certyfikat COVID. Prosimy zatem o zabranie certyfikatu i okazanie go w kasie teatru osobie wydającej bezpłatne zaproszenie. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety. Na spektakl nie obowiązują rezerwacje.

Kierując się troską o zdrowie Państwa i naszych artystów, przypominamy, że w teatrach nadal obowiązuje pełny rygor sanitarny (zasady bezpieczeństwa sanitarnego), a pracownicy obsługi widowni dokonują wszelkich starań, by zapewnić naszym Widzom bezpieczeństwo. Prosimy także o zachowanie ostrożności i dystansu podczas odbierania zaproszeń na spektakl urodzinowy. 

Dziękujemy za te wspólnie spędzone 12 lat!

Źródło:

Materiał nadesłany