Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny

Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny "Kontestacje" VI edycja (od 18.11.2010 do 21.11.2010)

Organizator

Akademickie Centrum Kultury UMCS "Chatka Żaka"

ul. Radziszewskiego 16, 20-031 Lublin

18 listopada, czwartek
14.00 - WARSZTATY: Czytelnia Dramatu / MS
16.00 - Artur Kocięcki (Teatr im. J. Osterwy, Lublin) - Przebudzenia / AS
17.15 - Przestrzeń Działań Teatralnych ACK: SCENA 21 (Lublin) - W imię ojca i syna / SW
18.30 - Przestrzeń Działań Teatralnych ACK: Tuż po (Lublin) - Pokaz pracy warsztatowej / SC
19.15 - Studio Teatralno-Muzyczne "Jazz-Club" (Kielce) - Mgła / SW
20.10 - Otwarcie Festiwalu / Foyer
20.30 - Przestrzeń Działań Teatralnych ACK: Tuż po (Lublin) - Pokaz pracy warsztatowej / SC
21.10 - Artur Kocięcki (Teatr im. J. Osterwy, Lublin) - Przebudzenia / SW
21.45 - Panel dyskusyjny / Klub festiwalowy Escape
22.45 - Koncert w ramach sceny Ad Hoc: Sound's Good / Klub festiwalowy Escape

19 listopada, piątek
11.00-15.00 - WARSZTATY: Czytelnia Dramatu / MS
11.00-15.00 - WARSZTATY: Kinga Boruń - Taniec performatywny / SC
15.15 - Teatr Puk-Puk (Świdnik) - Nasza klasa / AS
16.00 - Izabela Śliwa (Lublin) - Mamałyga / AS
17.15 - Teatr Enigmatic (Lublin) - Niedźwiedź / SW
18.15 - Dominik Złotkowski (Poznań) - Betty Fat Girl (performance) / Hol na parterze
19.00 - Szymon Pietrasiewicz (Lublin) - W pizdu (efemeryda performatywna) / SC
19.30 - Paweł Ferdek - Szklana pułapka, Odyseja złomowa, Beautiful misunderstanding (filmy) / SW
21.30 - Panel dyskusyjny / Klub festiwalowy Escape
22.30 - Koncert: Metoda (Lublin) / Klub festiwalowy Escape

20 listopada, sobota
11.00-15.00 - WARSZTATY: Czytelnia Dramatu / MS
11.00-15.00 - WARSZTATY: Kinga Boruń - Taniec performatywny / SC
11.00-15.00 - WARSZTATY: Joanna Stanowska - Maski / Szklarnia
15.45 - Przestrzeń Działań Teatralnych ACK: Teatr Boczny (Lublin) - Obcy / AS
17.00 - Kinga Boruń / Katarzyna Mróz (Lublin) - Between sth and sth / SW
18.00 - Teatr Lustra Strona Druga (Sopot) - Misja: Wiosna / SC
18.40 - Teatr Lustra Strona Druga (Sopot) - Misja: Wiosna / SC
19.15 - Pracownia Intermedialna KUL Kulturoznawstwo (Lublin) - Il futurismo (performance) / Foyer
19.40 - Małgorzata Szyszka - Szamani Mazateccy (film) / SW
20.15 - Koncert: Audiostacja. Falenica (Warszawa) / Scena Ad Hoc
21.00 - Autorski projekt Kuby Kaprala i Agaty Elsner (Poznań) - Staruchy 2058 / Klub festiwalowy Escape
21.45 - Panel dyskusyjny / Klub festiwalowy Escape
22.45 - After Party / Klub festiwalowy Escape

21 listopada, niedziela
11.00-15.00 - WARSZTATY: Czytelnia Dramatu / MS
11.00-15.00 - WARSZTATY: Kinga Boruń - Taniec performatywny / SC
11.00-15.00 - WARSZTATY: Joanna Stanowska - Maski / Szklarnia
16.00 - Teatr Tańca Inoj (Warszawa) - Skórki pomarańczy / AS
17.00 - Teatr Figur (Kraków) - Zbrodnia i kara (bajka dla dzieci i dorosłych) / SW
18.00 - amber/vincent (Łódź / Sztokholm) - Rekiny i tostery / MS
19.00 - Przestrzeń Działań Teatralnych ACK: Czytelnia Dramatu / SC
19.40 - Teatr Kreatury (Gorzów Wielkopolski) - Ku Pa / SW
20.30 - Pokaz pracy uczestników warsztatów Kingi Boruń i Joanny Stanowskiej / SW
21.00 - Koncert: Zbyszek Kowalczyk i Wojciech Dunin-Kozicki (Lublin) / SW
21.45 - Panel dyskusyjny / Klub festiwalowy Escape
22.45 - Jam session / Klub festiwalowy Escape
LEGENDA:
AS - ArtStudio
MS - Mała Scena
SC - Sala Czarna
SW - Sala Widowiskowa

Archiwum