Ogólnopolski Festiwal Tańca Współczesnego PolemiQi VI edycja Atak przestrzeni

Ogólnopolski Festiwal Tańca Współczesnego PolemiQi VI edycja Atak przestrzeni (od 29.05.2006 do 04.06.2006)

Organizator

Fundacja Rozwoju Tańca

ul. Sulejkowska 60/603, 04-157 Warszawa

29.05
Atak przestrzeni - warsztaty plenerowe z cyklu "sience space specific" promujące festiwal PolemiQi - ulice, place, uczelnie, tramwaje etc.
30.05
Atak przestrzeni - warsztaty plenerowe Witolda Jurewicza z Teatru Tańca Aleter z Kalisza (g. 12-16 - BUW);
31.05
Atak przestrzeni - warsztaty plenerowe Witolda Jurewicza z Teatru Tańca Aleter z Kalisza (g. 12-16 - Politechnika);
01.06
Finał plenerowych warsztatów - improwizacje z muzykami (g. 21 - przed głównym gmachem Politechniki Warszawskiej);
02.06
Warsztaty tańca współczesnego - Elwira Piorun (PTT) (g. 10 - DWP, sala 611);
Warsztaty: Technika Marty Grahamm - Tamara Mc Lorg, Londyn (g. 12.30 - DWP, sala 611);
Warsztaty tańca współczesnego - Sylwia Hefczyńska-Lewandowska (ŚTT) (g. 16 - DWP, sala 611);
Otwarcie wystawy fotograficznej Marcina Morawickiego PolemiQi 2005 (g. 18 - Equilibrium);
Po-twór, Gniewosz Company, Warszawa; Gemini, Teatr Tańca Dystans, Warszawa; Dziecięciada, Zespół Tańca Współczesnego Strecz, Krosno; Pam flet, Duet Kobiecy, Zielona Góra; Biurokracja, Studium Tańca Współczesnego MTT, Wrocław (g. 19 - Scena Prezentacji DWP);
Labirynt, Studio Tańca VOGUE, Gryfino; misja_ka, Anna Piotrowska, Warszawa; W siebie/dokąd, Studio Tańca Wojeteth, Chorzów; Punkt, Zespół MTT, Sieroszewice; Piejo, dziobio, gdaczo, Grupa Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej, Lublin (g. 20.40 - Scena Prezentacji DWP);

03.06
Warsztaty tańca współczesnego - Elwira Piorun (PTT) (g. 9 - DWP, sala 611);
Panel dyskusyjny - warsztaty dziennikarskie (krytyka tańca, rozmowy o tańcu) - prowadzący Tamás Halász, Budapeszt (jęz. ang.) (g. 11 - DWP);
Warsztaty: Technika Marty Grahamm - Tamara Mc Lorg, Londyn (g. 11.30 - DWP, sala 611);
Warsztaty tańca współczesnego - Sylwia Hefczyńska-Lewandowska (ŚTT) (g. 15 - DWP, sala 611);
Polskie kino tańca, prowadzi Sonia Nieśpiałowska-Owczarek (g. 14 - DWP);
Pan Człowiek, Grupa robocza 1000 ton, Warszawa; Sen nie marzący o przebudzeniu, Anna Kowalska, Koszalin; Anomia, Grupa Projektowa GP, Zielona Góra; W cudzysłów, Studio Tańca MTT, Wrocław (g. 18 - Scena Prezentacji DWP);
Pomiędzy, Projekt Męski, Zielona Góra; Z pamiętnika, Teatr Tańca Figiel, Połczyn Zdrój; Okiem ćmy, Teatr Tańca PRO, Łódź (g. 19.35 - Scena Prezentacji DWP);
Mothman, Studio Tańca VOGUE, Gryfino; Cztery róże dla Lucienne, Dystans DWP, Warszawa (g. 20.55 - Scena Prezentacji DWP);

04.06
Warsztaty tańca współczesnego - Elwira Piorun (PTT) (g. 9 - DWP, sala 611);
Panel dyskusyjny - warsztaty dziennikarskie (krytyka tańca, rozmowy o tańcu) - prowadzący Tamás Halász, Budapeszt (jęz. ang.) (g. 11 - DWP);
Warsztaty: Technika Marty Grahamm - Tamara Mc Lorg, Londyn (g. 11.30 - DWP, sala 611);
Warsztaty tańca współczesnego - Sylwia Hefczyńska-Lewandowska (ŚTT) (g. 15 - DWP, sala 611);
Prezentacja projektu MOBILE ACADEMY przez Carolin Hochleichter (g. 16);
Czat, Studio Tańca MTT, Wrocław; Umwelt, Paulina Jóźwicka, Agnieszka Muczyń, Kalisz; Rozgrywka, Teatr Tańca AKRO, Toruń (g. 18 - Scena Prezentacji DWP);
Mystery, Paulina Święcańska, Zielona Góra; Ocean w kieszeni, Teatr Tańca 3/5, Kalisz; Politańczykowianeczka, Grupa Twórcza DCX, Warszawa; Brak pełni Ciebie, Magdalena Radłowska and AlinKa. Sarit, Zielona Góra (g. 19 - Scena Prezentacji DWP);
Panel dyskusyjny - warsztaty dziennikarskie (krytyka tańca, rozmowy o tańcu) - prowadzący Tamás Halász, Budapeszt (jęz. ang.) (g. 21 - DWP).

Archiwum