EN

29.01.2020, 13:44 Wersja do druku

Tarnów. Walentynkowy weekend z "Disco Solskim"


Znane piosenki zaprezentowane będą w nowych stylizacjach na blues, jazz, muzykę latynoską, musical, rocka, balladę pop, dubstep i wiele innych.

Piosenki disco polo nie tylko cieszą się dużą popularnością, ale też wzbudzają w wielu słuchaczach niezwykle silne emocje: radość, smutek, szczęście i melancholię. Emocje wywoływane przez ten rodzaj muzyki nie są mniej wartościowe czy też mniej godne uwagi niż emocje wzbudzane przez inne gatunki. Pozwala to rozpatrywać disco polo jako materiał do opowieści o namiętnościach, marzeniach i problemach współczesnego człowieka.

Kluczowe w spektaklu są aranżacje: znane piosenki disco polo prezentujemy w stylizacjach na blues, jazz, muzykę latynoską, musical, rocka, balladę pop, dubstep i wiele innych. 17 piosenek jest tak ułożonych, by stworzyć opowieść o ambicji, kreatywności, pogoni za uczuciami, niemożności rozliczenia się z przeszłością, zaś podsumowaniem jest piosenka opowiadająca o naszym wspólnym mieście - utwór podzielony na trzy osoby, śpiewany w różnych stylach muzycznych, którego główna myśl jest przesłaniem spektaklu: mimo wszelkich różnic żyjemy razem w tym mieście, łączy nas ono i wspomnienia z nim związane. Spektakl to opowieść o uczuciach, przeszłości, marzeniach i rezygnacji, w końcu porozumieniu i przyjaźni.

Podczas spektaklu muzycznego Disco Solski, usłyszą Państwo m.in. piosenki: "Królowa nocy", "Przekorny los" zespołu Akcent; "Egipskie noce", "Bierz co chcesz" Shazzy; "Wolność" zespołu Boys, "Ruda tańczy jak szalona" zespołu Czadoman, czy "Tarzan" z repertuaru Tarzan Boy.

***

Zapraszamy na spektakl w terminach:

14 lutego, o godz. 20:00

15 lutego o godz. 18:00

16 lutego o godz. 16:00

Dodatkowo 21 i 22 marca.

Rezerwacje biletów: 14 688 32 87, 784 976 025

Bilet normalny: 40 zł

Bilet grupowy * od 4 - 20 osób - 30 zł

Bilet grupowy * od 21 osób - 25 zł

*Bilety grupowe dostępne tylko w kasie teatru.

Bilety online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl/


Tytuł oryginalny

Tarnów. Walentynkowy weekend z "Disco Solskim"

Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

29.01.2020