EN

7.06.2023, 15:28 Wersja do druku

Tarnów. Wakacyjna podróż na „Maydaya” u Solskiego

Nocleg w nieoczywistych okolicznościach przyrody - na zielonym dachu Teatru - połączony z oglądaniem tarnowskiej wersji „Maydaya”, to propozycja Teatru Solskiego na początek wakacji. Teatr w Tarnowie szuka chętnych, którzy przyjadą z najdalszego zakątka Polski na przebój komediowy „Mayday”. Za przebycie najdłuższej trasy czeka nagroda: urokliwy nocleg w jednym z pokoi gościnnych na dachu Teatru.

fot. mat. teatru

Dobiegają do nas głosy, że Tarnów to urokliwe miejsce na krótki wypad wakacyjny - mówi Rafał Balawejder, dyrektor. Jeśli do tego dodamy, że jesteśmy polskim biegunem ciepła a tym, którym i to za mało dołożymy dwie godziny świetnej zabawy, to jestem przekonany, że znajdą się osoby, co wybiorą się na taką kulturalną wycieczkę. Czekamy zatem na widzów znad morza!

Teatr zaproponował także, że wśród widzów, którzy wybiorą się na spektakl 1 lipca wyłonione zostaną osoby na kameralne spotkanie z aktorami, także na zielonym dachu. Powitają ich taksówkarz John Smith ze swoimi dwiema małżonkami, Mary i Barbarą, sąsiedzi Johna Stanley Gardner i Bobby Franklyn, londyńscy inspektorzy Troughton i Porterhouse oraz wszędobylski reporter. Będą gościć widzów pyszną mrożoną herbatą, którą bohaterowie ponadczasowej komedii popijają w trakcie wielokrotnych przesłuchań uwikłanego w swoje kłamstwa taksówkarza.

Podczas spektaklu „Mayday” śmiechu co niemiara zapewnią aktorzy: Matylda Baczyńska, Monika Wenta, Aleksander Fiałek, Filip Kowalczyk (gościnnie), Jerzy Pal, Przemysław Płaczek, Kamil Urban

Do wygrania:

Nocleg dla dwóch osób, z soboty 1 lipca na niedzielę 2 lipca w jednym z pokoi zlokalizowanych na zielonym dachu Teatru, wraz ze śniadaniem w Kawiarni SOFA Coffee • Breakfast • Lunch. Po spektaklu spotkanie z aktorami grającymi w sztuce „Mayday”.

Co należy zrobić aby wziąć udział w zabawie:

Kup bilety na spektakl „Mayday” 1 lipca 2023.

Zrób zdjęcie przy tablicy z nazwą danego miasta, miejscowości. Pod uwagę będą brane zdjęcia z datą pomiędzy 7 a 25 czerwca.

Wyślij zdjęcie na adres [email protected] i podaj swoje dane kontaktowe: Imię i nazwisko, numer telefonu.

Na zgłoszenia czekamy do 25 czerwca.

Po tym terminie wyłonimy szczęśliwców i zaprosimy do tarnowskiego teatru na klimatyczny weekend w Teatrze.

Spektakl "Mayday" gramy w terminie 29, 30 czerwca oraz 1 i 2 lipca, o godz. 19:00.

Polecamy bilety online: https://teatr.tarnow.pl/bilety/

Źródło:

Materiał nadesłany