EN

19.08.2022, 08:15 Wersja do druku

Tarnów. Mayday dla Solskiego

Ostatni spektakl w kończącym się 68. sezonie artystycznym zaprezentuje 28 sierpnia Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie. Ta specjalna prezentacja „Maydaya” w reżyserii Tadeusza Łomnickiego ma wspomóc kolejną produkcję premierową. Teatr przygotował na tę okazję specjalną propozycję we współpracy ze swoimi licznymi Partnerami.

fot. Artur Gawle

Nigdy wcześniej nie kończyliśmy sezonu teatralnego w ostatni weekend sierpnia. Ciekawi jesteśmy czy nasi wierni widzowie i tym razem nie zawiodą - zastanawia się Matylda Baczyńska, dyrektor artystyczna. To bardzo nam potrzebne wsparcie i wyraz solidarności. Gwarantujemy, że wyjdziecie Państwo naładowani dobrymi emocjami i sporą dawką radości.

Prezentacja legendarnej farsy autorstwa Raya Cooneya będzie stanowić wsparcie przy produkcji nowego tytułu. Środki pozyskane ze sprzedaży biletów w cenie 100 zł od osoby zasilą budżet „Zimowego pogrzebu” w reżyserii Filipa Kowalczyka. Ta tragikomedia o bandzie urokliwych wykolejeńców autorstwa Hanocha Levina przygotowywana jest z myślą o zbliżającym się Festiwalu Komedii Talia 2022. Premiera już 17 września na Dużej Scenie.

Do tej pory udało mi się przygotować dziesięć ról na scenie Solskiego. Tym razem mam większe wyzwanie przed sobą – mówi Filip Kowalczyk, reżyser. Dobrze jest mieć możliwość się rozwijać i próbować sił po drugiej stronie rampy teatralnej. Serdecznie zatem zapraszam na swój debiut. Trzymajcie Państwo kciuki!

Przed spektaklem a także w trakcie przerwy będzie można skorzystać z oferty przygotowanej przez Partnerów teatru. Swoimi produktami poczęstują: Browar Trzech Kumpli, Alkohole Al.Capone, Bistro PRZEPIS, Bistro Menażka, broda_cooking, Pani Pierożkowa, Pyza Kuchnia Polska, Gospoda Rycerska, Restauracja Obsesja Smaku.

Swoją ofertę zaprezentują także: Akademia Zdrowego Stylu Życia - Agata Pomarańska, Anowi.fun Fotobudka, Centrum Calma - Kameralne Centrum Relaksu, Pb Dental.

Ostanie miesiące nie szczędzą nam wszystkim mnóstwa utrapień, ale to nie powód, by nie patrzeć poza horyzont czasu i tam szukać dobrego jutra. A przecież najłatwiej o to we wspólnym dzieleniu się optymizmem i energią do szukania lepszych stron życia – podkreśla Rafał Balawejder, dyrektor. Teatr to wspólnota, od zawsze tak było. Razem zatem mości widzowie!

Serdecznie zapraszamy 28 sierpnia w niedzielę o godz. 18.00 na Dużej Scenie.

Cena biletu 100 zł/os.

Rezerwacje biletów, tel. 14 688-32-87, 784-976-025, 668-323-998

Sprzedaż biletów w kasie teatru (wt-pt. godz. 9-17).

Bilety online: tarnowski-teatr.bilety24.pl

Do zobaczenia na Mickiewicza 4!

Źródło:

Materiał nadesłany