EN

29.09.2020, 08:27 Wersja do druku

Szczecin. Teatr Polski odwołuje spektakle. Koronawirus zaatakował aktora

Inne aktualności

"Nie udało nam się uniknąć zagrożenia" - przyznaje dyrekcja Teatru Polskiego w Szczecinie. Jeden z aktorów ma koronawirusa. Najbliższe spektakle zostały odwołane.

Komunikat podpisany przez dyrekcję Teatru Polskiego w Szczecinie został opublikowany w poniedziałek po południu. Zamieszczony jest zarówno na stronie internetowej placówki, jak i na stronie teatru na Facebooku. Brzmi tak:

„UWAGA, ODWOŁANE SPEKTAKLE!!!

Szanowni Państwo!
Z przykrością informujemy, że mimo dołożonych starań i przestrzegania zaleceń związanych z aktualną sytuacją nie udało nam się uniknąć zagrożenia związanego z zakażeniem COVID-19. W związku z powyższym Teatr odwołuje najbliższe spektakle. Konkretne terminy podane zostaną niebawem.

W sprawie zakupionych biletów, a także poczynionych rezerwacji, będą z Państwem kontaktować się pracownicy Biura Organizacji Widowni.
Dyrekcja Teatru Polskiego”.

Koronawirusem zakażony został jeden z aktorów. Teatr Polski, mimo trwającej gruntownej przebudowy i rozbudowy swojej siedziby, aktywnie prowadzi swoją działalność goszcząc na tymczasowych scenach w różnych obiektach na terenie miasta. W weekend odbyła się premiera koncertu „Musical Show”.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Teatr Polski w Szczecinie odwołuje spektakle. Koronawirus zaatakował aktora

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Szczecin” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

akr

Wątki tematyczne