EN

1.02.2022, 08:55 Wersja do druku

Szczecin. Spektakl dla najmłodszych już w sobotę w Kanie

fot. Piotr Nykowski

Teatr Kana zaprasza najmłodszych (oraz oczywiście ich rodziców) na spektakl "Kapu kap" w wykonaniu grupy Głowa Mała. T

o przepiękne przedstawienie, które wykorzystując zabawę przedmiotami codziennego użytku, w prosty i humorystyczny sposób wyjaśnia zjawisko deszczu. To świetna opowieść dla ciekawskich i zafascynowanych otaczającym ich światem, maluchów. Dla rodziców będzie on chwilą wytchnienia i powrotem to beztroskich lat.

Głowa Mała wystąpi na scenie Kany już w sobotę, 5 lutego. Pierwszy spektakl odbędzie się o godzinie 10:30 a na drugi zapraszamy o godzinie 12.00.

Bilety na przedstawienie dostępne są na platformie bilety.fm.

 „Kapu kap" to pierwszy spektakl, który stworzyła Głowa mała. Już bardzo wielu małych szczecinian wspólnie zaśpiewało „Deszcz szumi, deszcz kapie...", wrzucając kolorowe pomponiki do tęczowych wiaderek czy chowając się pod parasolkami. „Kapu kap" to przedstawienie dla najmłodszych widzów – oparte na zabawie przedmiotami codziennego użytku, w prosty i zabawny sposób prezentuje zjawisko, jakim jest deszcz.

„Kapu kap" – spektakl dedykowany dzieciom od 1 do 5 lat oraz bliskim im dorosłych. scenariusz i realizacja: Magdalena Gardas-Wasilewska, Karolina Sabat

Źródło:

Materiał nadesłany